Озонотерапія в трихології

Застосування медичного озону в трихології ґрунтується на його здатності поліпшувати мікроциркуляцію і поповнювати постачання тканин киснем. Насичення киснем клітин створює умови для посилення регенерації паросткової зони волоса, і як наслідок - стимулює ріст нового волосся.

При лікуванні інтенсивного випадання волосся озонотерапія дозволяє зупинити процес випадіння в мінімальний термін за рахунок продовження фази росту навіть найслабшого волосся з вираженою дистрофією кореневої системи.

Це допомагає зберегти більшу кількість волосся і отримати кращий результат від усього курсу лікування.

Озонотерапія застосовується в комплексному лікуванні довготривалої алопецій з поступовим витонченням  і порідінням волосся. Призначення озону необхідно в стадії стимуляції росту для забезпечення киснем клітин паросткової зони волоса, які інтенсивно діляться, а також для активації регенерації «дрімаючих» волосяних фолікулів.

Протимікробна дія озону допомагає впоратися з частими ускладненнями себореї: себорейний дерматит, в розвитку якого важливе місце займає грибкова інфекція, і фолікулітів, викликаними бактеріальною мікрофлорою.

Після підшкірного або внутрішньошкірного введення озоно-кисневої суміші за допомогою шприців та найтонших коротких голок протягом 20 хвилин озон розпадається на озоніди - речовини, які здатні підтримувати окислювально-відновні реакції на високому рівні. У результаті, в глибоких і зовнішніх шарах шкіри відновлюється обмін речовин, забезпечуючи повноцінне живлення волосяних фолікулів і оздоровлення шкіри голови.

Курс озонотерапії 8-10 процедур.