Редермалізація

Редермалізація - це методика омолодження та відновлення шкіри, яка впливає на всі основні патогенетичні механізми старіння шкіри і забезпечує потужний комплексний anti-age ефект.

Відомо, що основними патогенетичними механізмами старіння шкіри є пригнічення метаболічних процесів в шкірі, дія вільних радикалів і зниження вмісту гіалуронової кислоти.

Традиційні ін'єкційні препарати мають у своєму складі тільки гіалуронову кислоту, однак при цьому залишається проблемою дія вільних радикалів і не здійснюється відновлювальний ефект за рахунок порушення обмінних процесів в шкірі при старінні.

Препарат нового покоління Hyalual ® (Гіалуаль) має в своєму складі унікальну формулу поєднання гіалуронової кислоти з сукцинатом (натрієвої сіллю янтарної кислоти), завдяки якій реалізується дія на всі основні патогенетичні механізми старіння шкіри і досягається потужний комплексний anti-age ефект.

Роль гіалуронової кислоти в організмі і шкірі

Доведено, що зниження вмісту води в шкірі є одним з провідних механізмів старіння. У нормі епідерміс містить 30% вологи, а в дермі міститься 70% води, що становить 15-18% всієї води організму. Вміст води в дермі залежить від віку, стану організму та генетичної інформації. Якщо знижується вміст води, шкіра стає надмірно сухою, що призводить до втрати пружності, покривається зморшками.

Водний баланс шкіри утримується двома протилежними пасивними процесами: дифузією води в дерму крізь стінки судин і випарюванням її крізь роговий шар. Тому велике значення при цьому набуває процес утримання води, при якому провідна роль належить гіалуронової кислоти. Якщо зміст гіалуронової кислоти у віці 20 років прийняти за 100%, то у віці 30-ти, 50-ти і 60-ти років її вміст, відповідно, складе 65%, 45% і 25%.

Роль бурштинової кислоти в організмі і шкірі 

Бурштинова кислота є природною речовиною - присутній у всіх організмах. Надає найпотужнішу оздоровчу дію, не викликаючи побічних ефектів та звикання. Причин такого впливу безліч, але є основні:

  1. Бурштинова кислота стимулює вироблення енергії в клітинах. З віком, крім інших порушень, клітини організму починають втрачати здатність до вироблення енергії. Як наслідок, організму її не вистачає для нормального забезпечення багатьох функцій, а це веде до в'янення організму і швидкого старіння. З'єднання, яке дає енергію - це АТФ (аденозинтрифосфат). Бурштинова кислота якраз і сприяє виробленню АТФ. Як наслідок, бурштинова кислота є потужним стимулятором вироблення енергії та стимулятором багатьох функцій організму, має виняткову відновлюючу потужністю.
  2. Бурштинова кислота підсилює клітинне дихання. Наприклад, приріст швидкості споживання кисню клітинами печінки при додаванні янтарної кислоти збільшується в 60 разів.
  3. Бурштинова кислота знешкоджує вільні радикали. Володіє потужною антиоксидантною властивістю. У процесі життєдіяльності організму утворюються агресивні форми кисню, які окислюють або руйнують клітини, викликаючи хвороби (рак, інфаркт, і т.п.), старіння і смерть. Бурштинова кислота здатна ефективно знешкоджувати вільні радикали.

Препарат Hyalual ® (Гіалуаль)

Традиційні препарати містять у своєму складі тільки гіалуронову кислоту. Але при цьому не блокується дія вільних радикалів і не забезпечується відбудовний ефект і стимуляція обмінних процесів. Зате в основі нового препарату Hyalual ® (Гіалуаль) лежить унікальна запатентована формула поєднання гіалуронової кислоти і сукцинату натрію (натрієва сіль бурштинової кислоти). Завдяки цьому здійснюється вплив на всі основні патогенетичні механізми старіння шкіри і досягається потужний комплексний anti-age-ефект:

-гіалуронова кислота усуває зневоднення шкіри за рахунок поповнення дефіциту води в тканинах, а також стимулює проліферацію фібробластів, посилюючи ендогенний синтез гіалуронової кислоти. У результаті підтримується нормальний рівень зволоженості і тонус шкіри;

-сукцинат натрію забезпечує потужний відновлювальний та антиоксидантний ефекти, ефективно блокує вільні радикали, забезпечує вплив на метаболічні процеси в шкірі підсилює клітинне дихання, іонний транспорт, синтез білків і потужну стимуляцію вироблення енергії (АТФ), що визначає його високу ефективність у відновленні клітин, підвищенні пружності та еластичності шкіри, тонусу, нормалізації кольору і текстури шкіри, усунення ознак старіння і втоми.

У результаті цього реалізується комплексний високоефективний підхід до омолодження і уповільнення процесів старіння шкіри - шляхом максимального зволоження, забезпечення антиоксидантної та відновного впливу, ефективного блокування вільних радикалів, позитивного впливу на обмінні процеси шкіри і т.д.

Показання до застосування препарату Hyalual ® (Гіалуаль):

- зниження тонусу шкіри обличчя, шиї, декольте внаслідок старіння;

- дрібні зморшки периорбітальної і періоральної зони;

- глибокі зморшки (складки) між бровами, носогубні складки;

- зневоднена шкіра;

- суха, в'яла шкіра;

- темні кола периорбітальної зони, гіперпігментація;

- птоз м'яких тканин обличчя;

- знижений тонус шкіри тіла (розтяжки, в'ялість).

Таким чином, використання препарату Hyalual ® дозволяє прекрасно зволожити шкіру, стимулювати проліферацію фібробластів, забезпечити відбудовний і антиоксидантний ефект, заблокувати вільні радикали, забезпечити процеси обміну речовин.

Такий механізм дії препарату Hyalual ® підтримує ефективність відновних процесів на клітинному рівні, повертає пружність і еластичність шкіри. Не дивно, що це допомагає відновити тонус, колір і текстуру шкіри, сповільнює виникнення ознак старіння і втоми.

Процедура ін'єкційна і проводиться в папульной техніці. Редермалізація виконується 1 раз на 2-3 тижні, в середньому - від 3 до 6 сеансів. Істотний ефект спостерігається вже після першої процедури і стійко закріплюється після другої. Усі наступні введення проводяться з метою підтримки отриманого результату, який виражається у зменшенні кількості дрібних зморшок, визначеному розгладженні великих, поліпшенні тонусу шкіри і т.д. Процедури переноситься пацієнтами добре. Значним успіхом розробленого препарату Hyalual ® є поєднання зазначених складових в одному шприці. Компоненти препарату не тільки вводяться разом, але і володіють необхідною синергічною дією.

Зони введення препарату Hyalual ®: обличчя, шия, декольте, зап'ястя, живіт, внутрішні поверхні ніг і рук.

Показання та протипоказання аналогічні при биоревитализации

Редермалізацію можна робити в будь-який час року, особливо рекомендується перед літом і після пляжного сезону, коли шкіра відчуває на собі максимальну зневоднює вплив.

На курс: 4 процедури раз на 3 тижні кожна, потім 2 процедури раз на 4 тижні кожна. Курс можна повторювати в міру необхідності вже з меншою кількістю процедур для такого ж ефекту. Редермалізація - це сучасні технології в естетичній медицині, доведена ефективність і безпека доклінічними та клінічними дослідженнями, зареєстровані в Україні препарати.

Дозвольте собі бути гарними з сучасною косметологією!