Лазерне лікування акне

 

Лазерна терапія вугрової хвороби (Акне) — нове перспективне направлення у лікування акне, яке дозволяє уникнути утворення ускладнень, таких як розширені пори, застійні плями і рубці постакне. Суть методу лазерної терапії для лікування акне полягає в нагріванні шкіри з частковим руйнуванням себоцитів — клітин, що вистилають вивідні протоки сальних залоз. Це зменшує вироблення шкірного сала, що являється одним із осоновних механізмів розвитку вугревої хвороби. При цьому також помирають продукуючі порфирін бактерії и грибки, які викликають місцеве акне. Переваги лазерного лікування акне:

  1. На відміну від антибіотиків, ретиноїдів і гормональних препаратів, лазерне лікування акне не має побічних ефектів і не впливає на внутрішні органи.

  2. Дозволяє ремоделювати шкіру — відновлювати її нормальну структуру, зменшувати розміри пор, сприяє розсмоктуванню застійних синюшних плям.

Mediostar XT

 

Пройти процедуру лазерного лікування Акне у м. Чернівці ви зможете в центрі естетичної медицини та косметології "КосМед".