Лазерне видалення судин

 

На сьогоднішній день найбільш ефективний засіб видалення судинних утворень (гематом, винних плям, судинних зірочок, поверхневих судин) — це лазерна терапія.

Як проходить ця процедура? Промінь лазера вибірково поглинається кровеносними судинами, їх стінки м'яко нагріваються і злипаються, в результаті чого судина поступово припиняє функціонувати. В процесі лікування шкіру захищають спеціальними, охолоджуючими засобами, які забезпечують комфортність процедури. Зазвичай немає необхідності в анестезії, так як лікування за допомогою лазера MeDioStar майже безболісне. При проведенні процедури на чуттєвих ділянках тіла застосовується місцева анастезія, наприклад EMLA. Як правило, під час процедури пацієнт відчуває легке поколювання. Але відчуття залежать від ступеню чуттєвості шкіри. Після процедури може з'явитися незначне почервоніння, яке проходить протягом доби. Прохолодній гель і використання сучасних препаратів після процедури запобігають дискомфорту.

Вся процедура займає не багато часу і не доставляє неприємних відчуттів. Якими повинні бути приготування до процедури? Рекомендовано уникати попадання прямих сонячних променів на шкіру в зоні впливу лазера протягом 2 тижнів до проведення процедури.

Чи потрібен спеціальний догляд після процедури? Після процедури з використанням лазера, 2-3 дні необхідно уникати травмування зони, яка зазнала опромінення. Для того щоб захистити шкіру від прямих сонячних променів, необхідно використовувати сонцезахисний крем з фактором захисту не менше 20 протягом, принаймні 6 тижнів.

Сколькі процедур необхідно для повного усунення судинних утворень? Зазвичай необхідно 2-4 процедури, які проводяться з інтервалом в 1 місяць.

Гемангіома в області попереку

Гемангиома в области поясницы

 

Результат після двох сеансів лазерної терапії

Результат после двух сеансов лазерной терапии