Лазерне видалення татуажу

До недавнього часу видалення татуажу було досить складною проблемою. Але сьогодні, з активним впровадженням в косметологію і медицину високоефективних технологій, позбутися небажаного перманентного макіяжу стало значно простіше. Найдієвішим на даний момент способом виведення косметичного татуажу є лазерне видалення перманентного макіяжу.

Метод з використанням неодимового лазера має ряд істотних переваг. Він безболісний, не вимагає спеціальної анестезії, підготовчого періоду і подальшої реабілітації. Важливим показником ефективності даного методу є те, що видалення перманентного макіяжу лазером повністю безпечно, оскільки не порушує цілісності епідермісу, а це дозволяє видалити з шкірних покривів барвник, не залишаючи шрамів і рубців.

При видаленні перманентного макіяжу лазерний промінь легко проходить крізь тканини і впливає на глибину до 4-5 мм, руйнуючи залягає там пігмент. При цьому лазерний промінь проходить крізь шкіру, не пошкоджуючи її, що особливо важливо при роботі на обличчі. Викликана лазером термічна реакція руйнує пігмент на дрібні частинки, які поглинаються спеціальними клітинами людини (фагоцитами) і по лімфатичної системи виводяться з організму. Цей процес відбувається поступово, протягом 2-3 тижнів після видалення перманентного макіяжу (татуажу).

При видаленні татуажу брів волоски не пошкоджуються і не випадають, але вигорають і через 1-1,5 місяців знову відновлюються. Так як шкіра залишається цілою, то волоски можна відразу пофарбувати фарбою для брів). Швидше і легше всього фарба перманентного макіяжу видаляється з повік, оскільки глибина залягання пігменту там невелика і сама кількість фарби незначна. Важче піддається видаленню неправильно зроблений контур губ, оскільки фарби теплої гами видаляються набагато гірше. Тут процес видалення перманенту займає більш тривалий час ще й тому, що підлягає видаленню пігмент залягає, як правило, на більшій глибині. Зазвичай на видалення перманентного макіяжу потрібно 1-5 сеансів. Повторювати процедуру можна через 3-4 тижні.

Для повного видалення потрібно буде набратися терпіння і Ви побачите результат!

Приклади до і після лазерного видалення татуажу