Як зберігати косметику вдома?

Мабудь кожна жінка знає, як неприємно коли ваш улюблений крем або лосьон перестає  надавати шкірі  сяючого блиску, боротися з целюлітом, або найгірше стає основною причиною алергічної реакції. Причина всіх цих змін частіше пов’язана з неправильним зберіганням косметики. Ось основні рекомендації для зберігання косметичних засобів по догляду за обличчям та тілом(крема, гелі, лосьони) в домашніх умовах:


Не використовуйте косметичний засіб  більше ніж 6 місяців після відкриття упаковки.

- Старайтесь вибирати  засіб з дозатором, щоб не брати крем руками з упаковки або використовуйте спеціальні косметичні лопатки- це зменьшує ризик бактеріального заселення крему.

Не викидайте захистні пластини з баночки при першому відкритті-це зменшить строк зберігання косметичного крему.

Якщо бажаєте продовжити строк зберігання крему , то зберігайте його в холодильнику, а ні в якому випадку в ванній кімнаті.

- Будь-яку косметику оберігайте від  спеки,  прямих сонячних променів та високої вологості.

- Поява неприємного запаху, зміна консистенції та кольору крему повинна насторожити вас( скоріш за все препарат став непригодним для подальшого використання).

Звертайте увагу на строки зберігання , які вказані на упаковці.

В випадку використання нядоброякісної косметики можливі алергічні реакції,  та розвиток дерматиту, які потребують лікування у лікаря.

- Купуйте косметику в аптеках, магазинах, салонах  там є  оптимальні умови для зберігання продукції, для того щоб вона дійшла до споживача в якісному вигляді.

А головне консультація спеціаліста допоможе підібрати вам хороший догляд , який буде приносити не тільки задоволення , а й результат.