Солярій-небезпека, яка чекає на нас.

В  весняно-зимовий період отримати свою дозу ультрафіолету можливо тільки в солярії. Однак крім гарної засмаги ми  ризикуємо отримати зморшки, сухість шкіри, розширені судини, розвиток новоутворень. Що робити, щоб перебування в солярії було більш безпечним?

Неякісне оснащення.Більшість салонів економлять на обладнанні,  закуповуючи бувші у вжитку лампи та міняють їх дуже рідко. Средній строк служби лампи складає не більше 540 годин. Якщо лампа прострочена, то контролювати  її дію  не є можливим.Нашкодити вам може відвідування солярію частіше ніж 1раз  на тиждень, при цьому тривалість  1сеансу  не  повинна перевищувати 5-7 хвилин. Для надання шкірі привабливого свіжого відтінку достатньо відвідувати солярій  1-2 рази на місяць. Надмірна любов до штучної засмаги може призвести до утворення пігментації, передчасного старіння шкіри, порушення менструального циклу, сухості шкіри, набряків.

Кому слід  відмовитися від відвідування солярію? Людям з захворюваннями щитовидної залози, мастопатією, міомою, поліпами, кістой, з надмірною кількістю утворень на шкірі. Солярій є протипоказом під час вагітності,  після пілінгу, мезотерапії та будь -якої операції. Гарна засмага це добре, але вана має бути безпечною.Тому необхідно використовувати косметичні захистні засоби, які призначенні для використання в солярії.Косметика зменьшить негативний вплив випромінювання на шкіру та  збереже її від пересушування.