Секрети пептидної косметики

Серед інгрідієнтів, які суттєво розширили можливості косметики, на сьогодні є пептиди. Це-речовини, які можуть діяти на клітинному та молекулярному рівнях на різні фізіологічні процеси.

З хімічної точки зору білки та пептиди – це ланцюжки з’єднаних разом амінокислот. В косметології під пептидами розуміють дуже короткі ланцюжки амінокислот до 10. Білки такі як колаген, кератин , еластин застосовуються в косметології вже давно, але основна їх проблема- великі розміри,які не дозволяють проникати їм в шкіру.

Більшість білків втрачають свої властивості в косметичній рецептурі. Пептиди набагато меньші ніж білки , що дозволяє їм проникати через роговий шар та впливати на живі клітини. Білок видоспецифічний, тому колаген тваринного походження не буде працювати в організмі людини. А пептиди універсальні.Саме головне в пептидах- це їхня можливість впливати на роботу живих клітин. Теоретично підібрав правильну комбінацію пептидів можливо впливати на процеси в шкірі.

Косметологічні інгрідієнти пептидної природи:

Ацетил-гексапептид-3 (торгова назва – Argireline ) – пептид, який може розслабляти спазми мімічної мускулатури, подібно ботулінічному токсину, але має інший механізм дії. Для отримання гарного результату його необхідно застосовувати регулярно та тривалий час.

Пальмитоіл пентапептид, (торгова назва - Matryxil ) – пептид, який складається з 5 амінокислот (лізин-треонін-треонін-лізин-серин).Така послідовність є сигналом, який стимулює клітини виробляти колаген.

Пептиди, які містять мідь GHK - Cu – трипептиди ( гліцин-гистидин-лізин).Покращують процеси регенерації після таких травматичних процедур як лазерна шліфовка та пілінг.

Декориніл – тетрапептид,який не так давно з’явився на косметичному ринку.Цей пептид впливає на формування якісного колагену шкіри.

Пептиди отримують двома шляхами, перший- недорогий це гідроліз, або нарізка білка (малоефективні препарати) та біль дорогий- шляхом синтезу(це якісні концентровані препарати ,які володіють певними ефектами). Пептидну косметику можливо придбати в нашому центрі,лікар порадить та підбере потрібний вам препарат.