Краса в будь-якому віці

Догляд за шкірою потребує постійних змін залежно від віку. Коли пацієнти переходять в середній вік акцент переноситься на догляд анти-старіння. Шкіра старіє та втрачає основні волокнисті структури,які утримують її пружність та еластичність- це призводить до формування зморшок та втрати тонусу.

Регулярний догляд -це життєва необхідність.Процес старіння шкіри є щоденним,то нехтування ним прзводить до прискорення цього процесу. Для підтримання краси та здоров'я вашого тіла необхідно дотримуватися принципу здорового харчування з постійним фізичним навантаженням та хорошим режимом догляду за шкірою.

Кроки ,які допоможуть зберегти Вашу красу, незалежно від типу шкіри та віку.

1. Пілінги (процес оновлення шкіри).

2. Стимуляція формування нового колагену-для цьго використовують як ін'єкційні так і апартні методики (лазерна шліфовка).

3.Боротьба з пігментацією-креми, пілінги, лазерна терапія. Сьогодні лазерна терапія-вибір як для боротьби з пігментними плямами так і невеликими кровоносними судинами.

4.Розслаблення мімічної мускулатури обличчя-Ботокс або Диспорт (препарати на основі ботулінічного токсину).Ці препарати ефективно видалять динамічні зморшки,які викликані напруженням мімічної мускулатури.

5.Заповнення глибоких зморшок обличчя та виправлення дефектів контуру.Для цьго використовують наповнювачі або філлери такі,як Restylane. Філлери можуть також використовуватися для збільшення об'єму губ.Шкірні наповнювачі є тимчасовими, їх введення потрібно періодично повторювати .

6.Скорочення шкіри- дуже важливий компонент процесу омолодження.Останні технології-інфрачервоні радіохвилі та комбінована лазерна енергія.
Анти-старіння-це процес щоденної та кропіткої праці, який приносить гарний результат !