Новинки косметики. Мeder Beauty Spa - Навколосвітній Спа Вояж

Тійна Орасмяе-Медер спільно з найбільшою французькою косметичною лабораторією представляють в 2011 році нову професійну лінію спа ритуалів для тіла.

В основу лінії лягли традиційні рецепти восьми різних культур, що створювалися століттями для збереження молодості і краси тіла.

Кожен професійний ритуал догляду це подорож у новий світ, відкритий Meder Beauty Spa. Екстракти квітів, рослин і фруктів, ніжні органічні масла аргана, виноградних кісточок, горіхів карите і кокоса, сироватка козячого молока, бджолиний мед у поєднанні з новітніми технологіями аквакапсулірованія інгредієнтів дозволяють не тільки подарувати Вам спа чарівний вояж, але отримати негайний косметичний ефект, починаючи з першого ритуалу.

Лабораторні Інновації Meder Beauty Spa:

 

-Створення активних ексфоліантів Body Potion, що дозволяють отримати три ефекти під час проведення однієї процедури: м'яка ексфоліація, живлення та захист шкіри, спрямований косметичний вплив. У кожному Body Potion міститься органічний ексфоліант (подрібнені і поліровані гранули органічної солі або цукру), поживний коктейль органічних масел і активний комплекс екстрактів рослин, фруктів і мінералів, індивідуальний для кожного Спа вояжу.

-Створення нового масажного засобу на основі традиційних народних рецептів: Масажний Мед. В рецепт Масажного Меду входить натуральний бджолиний мед, сироватка козячого молока і активний комплекс рослин, фруктів і мінералів, індивідуальний для кожного Спа вояжу. Масажний Мед призначений для проведення активного масажу для поліпшення і відновлення ліній силуету.

-Створення технології аквакапсулірованія активних інгредієнтів. Аквакапсули являють собою гліцеринові мікрокапсули, в які поміщені активні комплекси рослин, фруктів і мінералів. При нагріванні аквакапсули стають «пористими» і після нанесення на шкіру вибухають коктейлем активних речовин, насичуючи ними глибокі шари шкіри.

 

Всі препарати ви можете придбати в нашому центрі і отримати насолоду від процедур.