Методики лікування куперозу

Сучасна косметологія пропонує декілька діючих методик для лікування червоних судиних <<зірочок>>, які з'являються на обличчі з різних причин. Метод видалення залежить від стадії захворювання.

Причина виникнення куперозу - розширення стінки кровоносної судини. Це захворювання може передаватися спадково,але й заробити його не так важко -достатньо вести малорухомий спосіб життя, курити, не в міру балуватись алкоголем та зловживати шкідливими продуктами харчування.

А щоб позбутися  куперозу необхідно:

- змінити спосіб життя
- переглянути свій харчовий раціон
- підібрати правильний догляд
- вибрати методику видалення розширених судин .
 
Електрокоагуляція ( видалення судин током)- методика, яка давно використовується в косметології. Підходить для видалення точково розширених судин . Судини зникають на досить довгий час. Видаляють тільки поверхнево розташовані судини. Методика не завжди ефективна. Судинний лазер. Самий дієвий спосіб видалення. Лазер за рахунок точкового прицілу обробляє шкіру та склеює судину. Окрім  лікування куперозу  судинний лазер вирівнює колір обличчя,видаляючи пігментні плями та  післязапальну  пігментацію. Ефект від процедури буде помітний відразу. Але процедура курсова, кількість яких визначить лікар. Після цих процедур лікар порекомендує спеціальний домашній догляд та процедури, які укріплять ваші судини.