Новинки косметики

Пропонуємо до  Вашої уваги європейську натуральну косметику  ручної роботи для ванн та догляду за тілом. Продукцію представляє рижська миловарна фабрика <<Cita Lieta>>. Продукція дуже різноманітна - це мило ручної роботи , сіль для ванн, молочко та масло для тіла, скраби, бальзами для губ та інша продукція на основі натуральних інгрідієнтів. 

Великий асортимент мила ручної роботи - це вишукані аромати, натуральні наповнювачі, неповторні цвітові рішення ,які подарують незабутнє задоволення Вам та вашим близьким в якості  гарного подарунка до свят.

Масло або боді-баттер - це збалансований комплекс натуральних рослинних олій, які володіють тонізуючим, живильним, зволожуючим та відновлюючим ефектом. Це  повністю натуральний продукт який не містить фарбників (містить масло дерева ші, какао масло, масло иноградних кісточок та авокадо, екстракти манго та маракуї ). Продукт призначений як для масажу так і для щоденного догляду за тілом.
Спробуйте прийняти  розкішну теплу ванну з морською сіллю з додаванням натуральних ефірних олій. Ефірні олії допомагають розслабитися,покращують кровообіг, зменшують прояви депресії, підвищують захисні властивості організму. 
Весь асортимент продукції представлений в нашому центрі. Ми пропонуємо  Вам зробити собі та своїм близьким гарні та корисні для здоров'я
подарунки до свят.