HYSQIA-Перша лінія косметичних засобів для інтимного догляду

 

HYSQIA — лінія доглядаючих косметичних засобів, спеціально створена для того, щоб допомогти розквітнути дивовижній чарівності і красі її Величності Жінки.

Очищуючий «Крем-шовк» для інтимного догляду Silky Cream Intimate Cleansing - це легкий рідкий крем для інтимної гігієни - м'який і освіжаючий, з ніжним, ледь вловимим чуттєвим ароматом. Використовується без води, не змивається - в цьому його новизна. Почуття охайності і комфорту, що виникає після застосування гелю, створює хороші відчуття при інтимній близькості.

Зволожуюча емульсія для інтимного догляду «Дотик шовку» Silk Touch Intimate Treatment. «Дотик шовку» - перший косметичний засіб для інтимного догляду, комфорту та гарного самопочуття. Завдяки розкішному комплексу інгредієнтів шовковиста емульсія живить, пом'якшує і чудово зволожує найбільш ніжні і потаємні області жіночого тіла. Має легку атласну текстуру і ніжний ванільний аромат. Може використовуватися в якості щоденного догляду або в хвилини інтимної близькості для забезпечення комфорту та гарного самопочуття.

Чуттєве масло для тіла «Золотий шовк» Golden Silk Voluptuous Oil. Масло «Золотий шовк» - щось середнє між еліксиром чуттєвості і потурання бажанням і особливим доглядом.Необхідний засіб для зваблювання і спокушання. Гармонійний чуттєвий, еротичний аромат допомагає бути єдиною і бажаною і вдень і вночі. Зволожуючі і живильні активні інгредієнти масла створюють гладку атласну вуаль, яка залишає шкіру м'якою, променистою, сяючою.