Тредліфтинг із застосуванням мезониток LEAD FINE LIFT - інноваційне рішення всіх проблем вікової та атонічної шкіри

Тредліфтінг із застосуванням мезониток Lead Fine Lift - процедура підтяжки, зміцнення шкіри за допомогою полідіоксанових ниток, що розсмоктуються і встановлюються на різних рівнях дерми. З них створюється «3D каркас» для проблемної зони, який гармонійно інтегрується в дермальний матрикс і не викликає дискомфорту.

Система для введення мезониток Lead Fine Lift складається з полідіоксаноних ниток, які розсмоктуються і голки-провідника, на якій і закріплена нитка. Після введення в шкіру мезонів відділяється від провідника і залишається в тканинах.

При проведенні процедури тредліфтінга з мезониток Lead Fine Lift можна домогтися миттєвого ліфтингу тканин і ремоделювання контурів обличчя і тіла. Дійсно приголомшливий ефект омолодження після проведення процедури досягається за рахунок стимуляції неоколлагеногенеза в глибоких шарах дерми.

У поєднанні з іншими малоінвазивними процедурами (контурна пластика і біоревіталізація препаратами гіалуронової кислоти, корекція зморшок ботулінічним токсином, радіочастотна і лазерна терапії, хімічні пілінги) тредліфтінг може стати прекрасною альтернативою перший фейсліфтінгу. А при своєчасно проведеній першій процедурі і регулярній корекції (приблизно кожні 2 роки або за показаннями) дозволить зовсім уникнути хірургічного втручання. Пружні властивості мезониток забезпечують ліфтинг-ефект, багаторазово помножений при установці відразу декількох ниток в одній зоні на різних рівнях дерми.

В ході проведених клінічних випробувань не було відмічено негативних побічних ефектів, асоційованих з введенням мезониток. Після імплантації мезониток Lead Fine Lift можуть виникати реакції, характерні для будь-яких малоінвазивних процедур: помірно виражена гіперемія, невеликий набряк, свербіж, чутливість. Як правило, такі симптоми проходять самостійно без будь-якого лікування протягом 1-3 днів.