Еко - переваги: клієнт за природну красу

Натуральна косметика - бренд другого десятиліття 21 століття. Все більше компаній-виробників пропонують продукцію, заявлену як натуральна.

Органічна і інша натуральна косметика поступово приживається на ринку, у неї росте число шанувальників. У європейських країнах популярність органічних продуктів зростає величезними темпами. Найактивнішими споживачами органічної косметики стали жителі Німеччини, за ними слідують італійці.

Ностальгія по всьому природному, корисному для здоров'я є однією з основних тенденцій всіх областей життя сучасної людини.

Цікаво, що досі жодна країна світу законодавчо не визначила що ж таке «натуральна косметика» і який відсоток рослинних інгредієнтів повинен в ній міститися. Відповідно, склалася «порочна практика», коли будь-який виробник, додаючи до складу засобу хоча б 1% рослинного екстракту, може заявити про натуральність свого продукту, в дійсності такий продукт не може вважатися натуральним.

У нашого споживача існує одна ментальна особливість: багато споживачів вважають, що натуральний крем повинен бути дешевим, адже його природні компоненти не потребують складного виробничого процесу виготовлення. Виробництво натуральної косметики - це не дешеве задоволення. У всьому світі продукт із згадкою слова «натуральний» стоїть на рівні високотехнологічних препаратів. І споживач повинен це розуміти. Чим більше у формулі косметологічного засобу природних компонентів, тим важче його створити.

Є одне правило, яке допоможе покупцеві зорієнтуватися при вивченні етикетки зі складом крему: зміст відсотка компонентів, що входять до складу крему, розташовується в списку за спаданням. Тобто, той компонент, якого в крем входить найбільше, стоїть на початку списку, а той, який міститься в мінімальній кількості, буде в кінці.

При виготовленні натуральної косметики виробники використовують тільки ті рослини які зібрані в екологічно чистих районах, не тестують на тваринах свою продукцію і підтримують екологічну безпеку навколишнього середовища.

Органічну косметику представляють в нашому центрі такі косметичні лінії NATURE’S, JANSSEN COSMETICS,  S.TVARDOVSKA.