РЕВІТАЛІЗАЦІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Група препаратів для ін'єкційного внутрішньодермального введення і щоденного догляду за шкірою JALUPRO ®.

Ін'єкційні препарати лінії JALUPRO ® являють собою вироби медичного призначення, виготовлені у відповідностідо вимог 93/42/СЕЕ MDD Європейського Союзу. Препарати безпечні, ефективні, біосумісні з тканинами організму, гіпоалергенні. Клінічні дослідження показують, що препарати JALUPRO ® мають високу ефективність і переносимість, не мають побічних ефектів і фізіологічно підтримують метаболізм клітин шкіри.

Особливості препаратів лінії JALUPRO ®:

Суміш певних амінокислот (гліцин, L-пролін, L-лізин моногідрохлорид, L-лейцин), чітко збалансована не тільки за кількісним складом, але і по стереометрії - просторовій структурі молекул. Як результат -  участь у біохімічному циклі синтезу колагену фібробластами.

Результат багаторічних науково-дослідних робіт, властивості та ефективність перевірені і доведені більш ніж 50 клінічними дослідженнями.

Успішно використовується у складі препаратів для оперативної хірургії, офтальмології та стоматології при лікуванні ран, що важко заживають.

Клінічно доведено, що JALUPRO ®:

- Забезпечує хемотаксис, проліферацію і ділення фібробластів;

- Стимулює утворення нового колагену, підтримує його на максимальному рівні і уповільнює руйнування колагену;

- Оптимізує процеси рубцювання;

- Скорочує реабілітаційний період (до 40%) після естетичних процедур;

- Збільшує товщину і еластичність шкіри;

- Збільшує ефект від проведення інших естетичних процедур;

- Забезпечує виражений і довготривалий ефект.

До складу лінії входить:

- JALUPRO ® - низькомолекулярна гіалуронова кислота з амінокислотами для швидкого зволоження шкіри;

-JALUPRO HMW-високомолекулярна гіалуронова кислота - препарат для більш тривалої гідратації, стимуляції активності фібробластів. Знаходиться в дермі близько 15 днів і рекомендується для вікової шкіри, де метаболічні процеси менш активні.

МАСКИ JALUPRO (ДЛЯ ОЧЕЙ, ОБЛИЧЧЯ, ШИЇ І ДЕКОЛЬТЕ)

Терапевтичні маски на основі амінокислотного кластера і гіалуронової кислоти для омолодження шкіри і відновлення після естетичних процедур.

Активні інгредієнти:

• 1,5% гіалуронова кислота - швидко проникає в шкіру, добре її зволожує, контролює утворення і поширення вільних радикалів

• 4% розчин амінокислот (гліцин, L-пролін, L-лізин, L-лейцин) - висока концентрація амінокислотного кластера сприяє фізіологічному омолодженню структури шкіри, стимулюючи синтез колагену і еластину.

Особливості:

• маска призначена для одноразового індивідуального використання;

• вакуумна упаковка оберігає активні інгредієнти від деградації;

• створювана оклюзія сприяє більш активному проникненню активних інгредієнтів;

• містить активні інгредієнти у високих концентраціях.

Показання:

- Зневоднена шкіра (з потреби, не частіше 1 разу на день);

- Шкіра з ознаками вікових змін, такими як дрібні зморшки, зниження тонусу і еластичності (1-2 рази на тиждень);

- Догляд за шкірою відразу після естетичних процедур (ін'єкції, фракційний фототермоліз, лазерне омолодження, радіохвильової ліфтинг, IPL, кабоксітерапія тощо) і надмірної інсоляції (відразу після процедури і наступного дня);

- Підтримання результату естетичних процедур в перервах між ними (2 рази на тиждень).

Спосіб застосування:

Розкрити упаковку. На очищену шкіру нанести маску тканинною стороною до шкіри, розгладити м'якими рухами від центру до периферії, залишити на 10-15 хвилин. Після зняття маски залишки препарату масажними рухами розподілити по шкірі до повного вбирання.

Увага! Не використовувати при відомій гіперчутливості на компоненти препарату.Склад: вода, пропілен гліголь, гіалуронат натрію, Гліцин, Пролин, Лейцин, Лізин гідрохлорид, метилпарабен, пропілпарабен, тетранатріевая сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти (агент, що зв'язує іони важких металів).