КАРБОКСІТЕРАПІЯ – газові уколи краси

Запорукою успішної роботи лікаря залишається впровадження нових технологій. Карбоксітерапію, зовсім новою назвати важко. До теперішнього часу СО2 широко використовувався і використовується в різних формах (бальнеотерапія, сухі вуглекислі ванни, лікування питною мінеральною гідрокарбонатною водою і т.д.).

Лікування вуглекислим газом застосовується на знаменитому курорті в Карлових Варах. У 1953 році кардіолог Жан-Батіст Ромуеф опублікував роботу, в якій містилися результати його 20-річної роботи в області ін'єкцій СО2. Надалі ін'єкційна методика введення СО2 стала виділятися в самостійну дисципліну і отримала назву карбодіоксідтерапія (КДТ) або карбоксітерапія.

КАРБОКСІТЕРАПІЯ. ЛІКУВАННЯ ВУГЛЕКИСЛИМ ГАЗОМ

Наш не завжди здоровий спосіб життя, екологічні проблеми, неправильне харчування і вік «нагороджують» шкіру безліччю неприємних проблем від яких так хотілося б позбутися. Втрата шкірою тонусу, розтяжки (стрії), целюліт, псоріаз, рубці, «зелений» колір обличчя і мішки під очима. Карбоксітерапія - справжнє рішення таких складних завдань. Використання вуглекислого газу дозволяє поліпшити кровообіг, регенерувати тканини, вивести з організму токсини і шлаки, розщепити жири. Лікування вуглекислим газом не має побічних ефектів і не дає ускладнень. Протипоказаннями можуть стати тільки вагітність або інфекція в зоні ін'єкції.

КАРБОКСІТЕРАПІЯ. ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДІЇ

Газові ін'єкції СО2 - це різновид мезотерапії, тільки під шкіру вводиться не поживний коктейль, а вуглекислий газ CO2. При підшкірному введенні газові уколи стимулюють лімфо-і кровообіг, що дозволяє наситити тканини киснем, активувати обмінні процеси. CO2 запускає утворення в шкірі біологічно-активних речовин і колагену, приводячи до регенерації, підтяжки і омолодженню шкіри. Газові ін'єкції СО2 прискорюють загоєння шкіри, оздоровлюють і оновлюють її. А окислювальна і ліполітична властивість вуглекислого газу стимулює руйнування жирових відкладень.