V Міжнародний Форум "Валлекс М"

Співробітники нашого центру в жовтні 2013 р взяли участь у щорічному V Міжнародному Форумі "Валлекс М", який по праву вважається одним з найсерйозніших наукових заходів, що вносить вагомий внесок у розвиток естетичної медицини, підвищення професійного рівня та кваліфікації фахівців індустрії краси.

Проведення заходу спільно з компанією F.A.C.E. 2 F@ce (щорічний Конгрес F.A.C.E. 2 F@ce об'єднує провідних естетичних хірургів і практикуючих лікарів з усієї Європи) та за підтримки Міжнародного співтовариства російських і зарубіжних фахівців Expert2Expert (Великобританія) дозволяє сказати, що Форум є унікальною робочим майданчиком для обміну досвідом та новими ідеями між російськими та зарубіжними колегами, практикуючими в області дерматокосметології та естетичної медицини.

У роботі V Міжнародного Форуму «Валлекс М» взяли участь понад 500 лікарів, включаючи видатних російських і зарубіжних фахівців у галузі пластичної хірургії, дерматовенерології, косметології.

У рамках Форуму виступили провідні світові фахівці в області косметології і пластичної хірургії, пройшли живі майстер-класи та відеодемонстрації процедур.

Серед доповідачів Форуму були провідні фахівці в галузі пластичної та естетичної хірургії, лікарі-дослідники, спікери міжнародних конгресів, автори найвідоміших наукових публікацій у галузі пластичної хірургії та естетичної медицини.

На фото: Учасники Форуму, доктора в галузі естетичної медицини Патрік Тревідік (Франція) і Антименюк Тетяна (Україна).

На фото: Учасники Форуму, доктора в галузі естетичної медицини Патрік Тревідік (Франція) і Антименюк Тетяна (Україна).