Професійне рішення для проблемної шкіри. Exfoliac (MERK-NOREVA)
Засоби та препарати Exfoliac - якісний підхід для лікування та догляду проблемної шкіри. Виробництво даної серії профілактичної та лікувальної косметики почалося з 1668 року (Merсk, Франція). А в 2011 р продовжилося вже під егідою відомої німецької компанії Noreva. 
Інноваційний склад дермакосметіческіх коштів Exfoliac спрямований на усунення і профілактику запальних процесів шкіри обличчя, а також підтримання її захисних властивостей. Дана лінія включає препарати для загального застосування (гель, лосьйон, маска, крем) і локального впливу на проблемні зони (роликовий олівець). 
Довірте рішення шкірних проблем німецької косметиці Ексфоліак, здобувайте у нас сертифіковану продукцію.
 
 
 
 
 
 
Noreva Лосьон з високою концентрацією АНА і ВНА. 125 мл.

Лосьйон активно бореться з висипаннями, а також відновлює баланс шкіри й оздоровлює її. Після застосування, шкіра менше блищить, стає гладкої і чистого. 

 

 

 

 

 

 

МАТІДІАН Матуючий і захисний денний крем. Тюбик 30 ml 

Новаторська формула матуючого і захисного денного крему Ексфоліак Фам зволожує і захищає шкіру, одночасно регулюючи секрецію себума. 
Для оптимальної денної захисту крем збагачений оригінальними речовинами, нейтралізуючими вільні радикали і захищають шкіру від забрудненої зовнішнього середовища. 
Надовго забезпечує матовість шкіри, звужує пори і розгладжує епідерміс, зволожує і захищає.
 
 
 
 
 
Матідіан нічний крем-детокс догляд Noreva 
 
Унікальна комбінація солі цинку і екстракту білого лотоса, які входять до складу,  а також ніжна ензимная ексфолиация підсилюють дію Chrono Regul HD. Завдяки чому регулюється зайвий виробіток себума на довгий час.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ексфоліак NC Гель 30 ml

Гель для локального застосування по догляду за проблемною шкірою. Перешкоджає утворенню висипання і прискорює процес загоєння.

 

 

Ексфоліак Акномега 100 крем для жирної, комбінованої юнацької шкіри з акне в легкій формі

Крем акномега 100 призначений для жирної, комбінованої юнацької шкіри з акне в легкій формі. Крем акномега 100 застосовують як монотерапію або в комбінації з іншими зовнішніми препаратами.

 

 

 

 

Ексфоліак Акномега 200 крем для жирної, комбінованої юнацької шкіри з акне середнього ступеню

Крем акномега 200 призначений для жирної, комбінованої юнацької шкіри з акне середнього ступеня тяжкості. Акномега 200 застосовують як монотерапію або в комбінації з іншими зовнішніми препаратами.

 

 

 

Ексфоліак Відновлюючий зволожуючий крем. Тюбик 40 ml

Ексфоліак відновлювальний зволожуючий крем спеціально розроблений для регенерації юнацької ​​проблемної шкіри, ослабленою під дією дерматологічного лікування.

 

 

 

 

Ексфоліак відлущувальна маска з AHA тюбик 50 ml

Маска Ексфоліак це чудовий додатковий догляд за жирною, комбінованою шкірою обличчя.

 

 

 

Ексфоліак Відлущуючий гель (скраб).

Ексфоліак відлущуючий гель чудово видаляє мертві клітки і забруднення. Завдяки утриманню ана - кислот. Вирівнюється рельєф шкіри.

 

 

 

Ексфоліак очищающий пінистий гель з AHA-кислоти флакон 200 ml.

Ексфоліак очищуючий пінистий гель м'яко очищає шкіру і видаляють забруднення. Аha-кислоти регулюють функціонування клітин епідермісу.