Ми представляємо нову послугу в нашому центрі - пресотерапію
Апарат для пресотерапії від компанії BTL отримав нагороду на виставці Medical Fair 2010. 
Пресотерапія (лімфодренаж) - це метод, заснований на ритмічній стимуляції м'язів в певній послідовності з метою викликати природний дренаж лімфи і зменшити вміст рідин і токсинів. Ефективний при лікуванні целюліту, ожиріння, набряків та інших захворювань, пов'язаних з порушенням циркуляції крові і лімфи. Лімфатична система не тільки живить і захищає наш організм, але і очищає його. Пресотерапія, виводячи з організму надлишки рідини, і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує і венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах.

 

Пресотерапія, яка застосовується в косметології, дозволяє позбутися від набряків різного походження, значно зменшити обсяги тіла, ефективно боротися з целюлітом і ожирінням і усувати в'ялість шкіри, роблячи її пружною і гладенькою.
У медицині пресотерапія, надаючи спазмолітичний і судинорозширювальний ефект, використовується в комплексному лікуванні стійкої м'язової напруги, і профілактиці варикозного розширення вен, знімаючи тяжкість в ногах і тонізуючи стінки судин. Пресотерапія активно бореться з посттравматичними і післяопераційними набряками. Існують спеціальні програми застосування пресотерапії в реабілітації після ліпосакції.