Косметика Dr. Belter

Німецька професійна косметика Dr. Belter відповідає абсолютно всім потребам для догляду за шкірою. Ця косметична лінія у весняний час найбільш ефективна. Інноваційні інгредієнти цієї професійної косметики чудово поєднуються з натуральними екстрактами рослин. Вся продукція фірми Dr. Belter майже на 100 відсотків складається з натуральних природних компонентів, а так само не містять силіконових і мінеральних масел.

У професійній лінії косметичних засобів Dr. Belter зазвичай використовуються ідентичні нашій шкіри речовини, такі як морські екстракти та рослинні комплекси. Професійна косметиці Dr. Belter чітко сформована в одинадцять спеціальних ліній, кожна з яких призначена для оптимального догляду за певним типом шкіри, а також для догляду за шкірою певної вікової групи. Одним з основних засобів косметичного догляду німецької косметичної фірми Dr. Belter є використання препаратів в ампулах.

Різноманіття засобів в ампулах містять чисті, концентровані, ефективні рослинні інгредієнти, які зможуть вирішити практичну будь-яку проблему шкірного покриву. Всі товари професійних косметичних засобів Dr. Belter виготовляються виключно в Німеччині, у місті Брауншвейг.