Представляємо оновлений асортимент продукції GUAM - лідера в боротьбі з целюлітом

Косметичні засоби GUAM за 25 років свого існування довели в усьому світі свою високу ефективність.

Унікальні програми по корекції фігури і лікування целюліту, догляду за обличчям і мінералізації волосся дають видимі результати, що підтверджують клінічні випробування і багаторічний досвід їх практичного застосування мільйонами людей в 32 країнах світу, в тому числі і в Україні. Ефективність продукції GUAM пояснюється глибоким науковим підходом до розробки інноваційних формул.

Ми раді повідомити шанувальникам марки Guam, що останнім часом значно розширився і оновився асортимент. Співробітники нашого центру відвідали перший в Україні монобрендовий бутик косметики GUAM natura & benessere в центрі Києва і зустрілися з косметологом марки Guam Оленою Живкова:

«Ефективність продукції GUAM пояснюється глибоким науковим підходом до розробки інноваційних формул.

Основним компонентом косметики GUAM є комплекси морських водоростей, розроблені в Інституті глибоководних досліджень LACOTE srl в Італії, які в поєднанні з іншими натуральними компонентами (морської глиною, морською сіллю, ефірними маслами і екстрактами) забезпечують видимий косметичний результат.

Морські водорості збирають в екологічно чистому місці за допомогою спеціального обладнання на великій глибині. Процедури збору, сушки та переробки водоростей проходять під суворим контролем, що дозволяє зберегти всі необхідні корисні властивості.

Так, компанія Guam представила Антицелюлітний крем для тіла без вмісту йоду, яким можна користуватися під час вагітності та також при супутніх захворюваннях щитовидної залози.

Крем підтягуючий для внутрішньої поверхні стегон і рук 200 мл також серед новинок. Для цих проблемних зон раніше не було косметичного рішення.»

Ці та багато інших новинок, а також оновлений асортимент продукції GUAM, ви можете придбати у Чернівцях, в медичному центрі «КосМед». Вам допоможуть підібрати косметичний засіб і Ви отримаєте всі необхідні рекомендації по правильному його використанню.