Світовий Конгрес Антивікової Медицини в Монако

26-28 березня 2015 в Монако відбувся 13-ий Світовий Конгрес Антивікової Медицини (СКАМ), який пройшов за підтримки принца Монако - Альберта II.

Даний конгрес є найбільш значущою подією в сфері антивікової та естетичної медицини. Його особливість полягає в глобальному підході до лікування старіння, а також в представленні передових доповідей самими затребуваними фахівцями в галузі естетичної дерматології, антивікової медицини, пластичної та естетичної хірургії.

Головною темою конференції є "Концепція харизми і майбутні зміни в естетичній медицині". Були представлені безліч live-демонстрацій, наукових сесій, на яких обговорили основні проблематики антивікової медицини. Розширення кругозору, підвищення кваліфікації та конкурентоспроможності - одні з основних переваг, які отримали учасники конференції.

Більше 300 міжнародних спікерів і 9000 фахівців з 120 країн, поділилися своїми знаннями та досвідом. Вони продемонстрували останні розробки препаратів, технологій і послуг.

 

На фото: заст. головного лікаря центру естетичної медицини «КосМед» Антименюк Тетяна, (Чернівці). 27 березня 2015, Монако.

 

 

На фото зліва направо: Дарина Шарапова, головний лікар клініки Горавскі (Київ); Марина Мельниченко, продакт-менеджер компанії «ІпсенФарма» (Київ); Тетяна Антименюк, (Чернівці). 28 березня 2015, Монако.