Лазерне видалення тату і татуажу

Хороші новини для тих, хто має небажаний малюнок на своєму тілі (татуювання) і неякісно виконаний перманентний макіяж губ, повік і брів (татуаж). Новий метод лазерного видалення татуювань і татуажу може позбавити вас від них з мінімальними побічними ефектами. Лазерне видалення - реальний шанс позбутися небажаного перманентного макіяжу (татуажу) і татуювання, залишивши шкіру чистою і гладкою.

Завдяки новій технології, видалення татуювань і татуажу за допомогою лазера стає набагато більш ефективним, з мінімальним ризиком утворення шраму. Лазерне лікування є більш безпечним, ніж більшість традиційних методи, такі, як висічення, дермабразія або салабразія (використовуються вологі марлеві подушечки, просочені сольовим розчином, якими протирається татуйований ділянку) внаслідок своєї унікальної можливості вибіркового впливу на кожен пігмент татуювання.

Неодимовий лазер є найсучаснішим і ефективним пристроєм для видалення татуажу і татуювань. Устаткування має дві насадки, які здатні усунути будь-які кольори татуювання, а також видалити або відкоригувати перманентний макіяж. Кількість процедур залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини проникнення барвника, використаного для татуювання. В середньому необхідно здійснити 6-10 сеансів, іноді (частіше при наявності перманентного макіяжу) вистачає і 3-6 сеансів. Проміжок між сеансами - 6-8 тижнів. Унікальність даного способу полягає в тому, що лазер руйнує не саму тканину, а фарбу по всій глибині залягання, що не впливаючи при цьому на природну пігментацію шкіри і не пошкоджуючи її. Іншими словами, татуювання просто знебарвлюється, відбувається фотодеструкція.

Професійні лазерні апарати влаштовані таким чином, щоб мінімізувати пошкодження клітин шкіри. Сам лазерний промінь, а точніше світловий імпульс, який виникає, настільки короткочасний, що він просто не встигає нанести будь-які пошкодження поверхні шкіри, і як говорилося раніше, руйнує тільки барвник, проникаючи крізь пори шкірного покриву людини. Саме тому, видалення татуювань і татаужа за допомогою лазера, не залишає ні шрамів ні рубців. Крім того, сама процедура є практично безболісною і не вимагає анестезії.