Карбоновий пілінг: нова методика лазерного омолодження шкіри

Будь-якій жінці хочеться мати здорову і красиву шкіру. Сучасна косметологія пропонує безліч варіантів засобів по догляду за шкірою тіла та обличчя. І однією з найпоширеніших методик сьогодні став карбоновий лазерний пілінг.

Ця методика належить до лазерних видів пілінгу, але при цьому поєднується з фотоомолоджуванням і здійснюється із застосуванням вуглецевого підсилювача (наногелем). За допомогою даного виду пілінгу відбувається ефективне видалення ороговілих шарів епітелію, розгладження шкірного покриву, відновлення здорового кольору обличчя, звуження і очищення розширених пор шкіри. Шкіра стає рівною і матовою.

Крім омолоджуючого дії карбоновий пілінг надає лікувальну дію, тому його часто рекомендують при наявності проблем зі шкірою (акне, вугри, прищі, розацея і т.п.).

Перші результати - пружна і гладка шкіра - помітні вже після 1-2 процедур. Як правило, рекомендується курс з 4-5 процедур з періодичністю півтора-два тижні.

Процедура безпечна для пацієнтів будь-якого віку і фототипу шкіри, в будь-який період року. Процедура лазерного карбонового пілінгу не викликає ніяких хворобливих відчуттів, крім відчуття тепла і легкого поколювання. Дана процедура не обмежує щоденну активність і не вимагає реабілітаційного періоду. Лише в деяких випадках відзначається невелике почервоніння, яке проходить протягом 1-2 годин.