SkinTech

SkinTech - високоефективні засоби для вирішення різних естетичних проблем шкіри, які вперше були представлені на ринку ще в 1996 році. Сьогодні SkinTech є світовим лідером на ринку пілінгів і лікувально-косметичних засобів. Унікальні запатентовані формули продуктів SkinTech дарують можливість фахівцям реалізовувати різні стратегії корекції шкіри і досягати найвищих результатів.

На Європейському медичному Конгресі в Парижі, присвяченому питанням антивікової медицини, крем «Atrofillin», завдяки оригінальній формулі і унікальним естетичним властивостям, отримав премію BEAUTY TROPHY в номінації «Кращий косметичний ANTI- AGING продукт».

Універсальний антивікової комплекс «Атрофіллін» (Skin Volumizer Whitening) сприяє профілактиці та уповільненню вікових змін атрофічного характеру, стоншування шкіри і вікової пігментації.

Крем «Атрофіллін» містить гексапептид-38, який сприяє локальному відновленню підшкірно-жирової клітковини шляхом стимуляції білка-коактіватора PGC-1.

Крем вирівнює неоднорідний тон, освіжає колір обличчя, зменшує симптоми стоншування і сухості шкіри, покращуючи її щільність і товщину (сприяє локальному відновленню підшкірно-жирової клітковини). Підходить для будь-якого типу шкіри, включаючи чутливу і вікову з ознаками природного і /або фотостаріння. Швидко вбирається, не залишаючи відчуття жирності або липкості. Не містить парабенів.

Показання:

  • нерівний, тьмяний тон особи
  • в'ялість шкіри і нечіткі контури особи
  • атрофія шкіри обличчя і області декольте
  • веснянки, вікова пігментація
  • ознаки природного і/або фотостаріння шкіри

Наноситься кілька разів на день протягом декількох тижнів, але не менше 3 тижнів. Може використовуватися в поєднанні з пілінгами.

Склад: Вода, гліцерил стеарат, алкіл бензоат С12-15, гліцерил, бутиленгліколь кокоат, койевой кислоти діпальмітат, цетиловий спирт, пропіленгліколь, бутиленгліколь, діметіламіноетанол бітартрат, цетилфосфат калію, диметикон, ацетилгексапептидом-38, екстракт з листя шовковиці білої (morus alba) , аміноетілфосфіновая кислота (альбатін), феноксіетанол, капрілілгліколь, діметіконол, сополімер акриламід /акрилат натрію, вазелінове масло, хлорфенезін, трідецет-6, сорбат калію, лимонна кислота.