Болять суглоби? Допоможе ... плазмоліфтинг!

Захворювання суглобів дуже поширені, особливо в наш час. Виною тому наш спосіб життя: мало руху, сидяча робота, замість активного відпочинку - комп'ютер і телевізор, неправильне харчування. Якість життя таких пацієнтів значно погіршується з розвитком хвороби: сильні болі, порушення руху, деформація суглобів - це лише мала частка того, з чим стикається хворий. Ні в якому разі не варто сподіватися на знеболюючі препарати і пускати хворобу напризволяще. Якщо руйнівні процеси не зупинити, хвороба може перейти в таку стадію, коли не обійтися без оперативного втручання.

Суть методу полягає у введенні в пошкоджені тканини збагаченої тромбоцитами аутоплазми, тобто власної плазми, отриманої з крові пацієнта. Такий «препарат» запускає регенеративні процеси, сприяє зростанню нових кровоносних судин, мобілізації імунних можливостей організму.

Ця методика ефективна при різних захворюваннях суглобів, м'язів, зв'язок: артрози (запалення суглоба), болі в попереку, захворювання хребта. Крім того, плазмоліфтінг може застосовуватися як метод реабілітації після операцій і травм. Плазмоліфтінг представляє сьогодні одну з небагатьох можливостей модулювати і покращувати загоєння ран, протистояти інфікування без застосування лікарських препаратів.

Ефект проявляється в зменшенні болю, регенерації кісткової, хрящової і сполучної тканини, поліпшення місцевого кровообігу.

Методика Плазмоліфтінг абсолютно безпечна. Для виготовлення плазми, збагаченої тромбоцитами, використовується власна кров пацієнта, тому можна виключити алергічні реакції, а так само відторгнення і інфікування при суворому виконанні методики. Ін'єкції багатою тромбоцитами плазми рекомендується використовувати в якості ефективного і безпечного лікування разом з іншими традиційними методами або самостійно.

Ефект лікування настає після першої процедури і триває до двох років.

Переваги плазмоліфтінга:

• неможлива алергічна реакція або відторгнення, тому що використовуються кров самого пацієнта

• поліпшується обмін речовин, місцевий імунітет, регенеративні процеси

• помітно відновлюється рухливість суглобів

• зменшується запалення і проходить біль

• збільшення ефективності стандартних методів лікування

• підходить для пацієнтів будь-якого віку і не має протипоказань.

Головне достоїнство методу - усунення причин, а не наслідків. Суглоби знову набувають рухливості, а пацієнти - повноцінне життя.