Нова методика «Ботокс і Диспорт - живе обличчя»

Про такі медичні препарати, як Ботокс і Диспорт, відомо багато. Подібні ін'єкції є дієвими і при цьому не є загрози для організму. Бажаного результату досягають швидко і зберігається він надовго. Однак у ботулотерапіі є і істотний недолік - уколи негативно позначаються на рухливості міміки. Таке небажане явище називають «ефектом воскової маски». Експерти в області естетичної медицини вважають, що причина полягає в підході до використання Диспорта і Ботокса, який втратив актуальність і озвучують свої ідеї щодо вирішення даної проблеми.

Наші фахівці освоїли нову методику введення препарату - «Ботокс і Диспорт - Живе обличчя».

Отже, за допомогою ін'єкцій Ботокса і Диспорта можна позбавлятися від зморшок без шкоди для міміки. Це стало реальним завдяки грамотному комбінованому впливу. Метод базується на поєднанні внутрішньом'язових і підшкірних уколів. При цьому дозування і точки визначаються в індивідуальному порядку для кожного пацієнта.

Результат ботулотерапіі безпосередньо залежить від майстерності фахівця. Наші фахівці маючи 15-річний досвід застосування «Ботокса» і «Диспорта» ефективно освоїли і застосовують нову методику «Ботокс і Диспорт - живе обличчя».

Докладне вивчення будови мімічних м'язів в поєднанні з багаторічним практичним досвідом дозволили лікарям нашого центру знайти спосіб, за допомогою якого позбавлятися від вікових змін шкіри обличчя можна не порушуючи природної жвавості рис і не перешкоджаючи щирого вираження емоцій.

Процедура «Живе обличчя», незважаючи на ускладненість техніки проведення, є простою для пацієнтів. Вона триває приблизно 10-15 хвилин, не вимагає анестезії і не призводить до утворення помітних синців або набряків. Інакше кажучи, подібне омолодження може здійснюватися без відриву від повсякденних турбот. Стовідсотковий природний ефект, легкість і безпека - основні причини затребуваності методики «Ботокс і Диспорт - Живе обличчя».