Науково - практичний курс Expert 4 U 2016
17-18 жовтня в Києві пройшов науково-практичний дводенний курс «Expert 4 U 2016».
 
Організатор заходу - корпорація «Академія Наукової краси» презентувала нову лінійку препаратів для контурної пластики і космецевтичної догляду професіоналам індустрії краси.
 
TEOSYAL RHA: ІННОВАЦІЙНА ЛІНІЯ ГЕЛІВ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ МОБІЛЬНИХ ЗОН ОБЛИЧЧЯ
 
Фахівці лабораторії Teoxane, оцінивши динамічні характеристики обличчя і використовуючи «ноу-хау самої природи», розробили лінію динамічних філерів Teosyal RHA, призначену для отримання натурального і тривалого ефекту корекції обличчя в мобільних зонах.
 
 
 
КОСМЕЦЕВТИКА TEOXANE - ШВЕЙЦАРСЬКА ЯКІСТЬ В РУКАХ ПРОФЕСІОНАЛІВ
 
Лабораторія TEOXANE, відомий виробник високоякісної гіалуронової кислоти, вклала свій величезний професійний досвід в створення лінії космецевтических засобів для молодості Вашої шкіри.
 
TEOXANE - єдиний бренд, в складі космецевтических засобів якого міститься перехресно-зшита гіалуронова кислота - така ж, яка використовується в дермальних філлерах TEOSYAL.
 
Поєднуючи концепцію догляду класу Преміум з точністю медичної науки, космецевтіка TEOXANE являє собою інноваційну лінію по догляду за шкірою, відмінно адаптовану і додатково посилює ефект просунутих естетичних процедур. Косметична лінія TEOXANE - це лінія засобів для догляду за обличчям, шиєю, областю декольте і особливо чутливою зоною навколо очей.