Косметика Guam®
Начмед медичного центру КосМед» Антименюк Тетяна відвідала монобрендовий магазин торгової марки Guam® в м.Києві.
 
Неослабний інтерес до косметики Guam пов'язаний з тим, що вона створена на основі натуральних морських водоростей, які добуваються в холодних водах Північної Атлантики біля узбережжя Канади. Формула комплексу морських водоростей Guam® розроблена в лабораторіях Інституту глибоководних досліджень LACOTE Study and Research (Італія).
Магазин Guam в м. Києві
 
Асортимент цієї натуральної косметики значно розширився.
 
Антицелюлітний догляд став настільки різноманітним, що дає можливість індивідуального підбору косметичних засобів. З'явилася інноваційна лінія косметики для тіла Guam Duo. Активні компоненти цієї лінії забезпечують глибоке зволоження, перешкоджають зростанню жирових клітин, сприяють зменшенню набряклості і підтягують шкіру.
 
Збільшили асортимент спеціальної лінії для чоловіків.
 
Також усіх поціновувачів косметики порадує нова лінія для волосся Guam UPKer, створена з використанням бурої морської водорості Undaria Pinnatifida. Дана водорість росте в морях Тихого океану. Guam UPKer - допомагає зберегти волосся здоровими, зміцнює структуру волосяного стрижня, завдяки цьому забезпечується сила і сяйво Вашого волосся.
 
На особливу увагу заслуговує оновлена лінія для обличчя і шиї Micro Biocellulaire. Засоби цієї лінії забезпечують відновлюючу, ремоделируючу і ліфтинг-дію для вашого бездоганного, більш відпочив і сяючого зовнішнього вигляду.
 
З більш детальною інформацією про засоби Guam ® ви можете отримати на сайті www.guam.com.ua. Придбати косметику Guam ® завжди можливо в косметологічному центрі «КосМед» за адресою м.Чернівці, Проспект Незалежності 42.
 
Зліва - сертифікований тренер компанії Guam Живкова Є.К., праворуч - начмед МЦ «КосМед» Антименюк Т.В.
 

Магазин Guam в м. Києві