Веснянки - поцілунки сонця

Веснянки — таке ж обов’язкове явище весною ,як тюльпани. Їх ще поетично називають «поцілунками сонця».Але прекрасна половина, яку природа нагородила веснянками не дуже задоволена цим фактом, тому за будь- яку ціну стараються позбутися їх.

Самий простий спосіб боротьби з веснянками — не дати їм шансу на життя, а для цього слід:

-звести до мінімуму контакт шкіри з солнцем;

-користуватися сонцезахистним кремом перед виходом на вулицю ;

-раз та назавжди забути про солярій.

Якщо веснянки мали необережність з’явитися на шкірі, їх можливо швиденько позбутися з допомогою нехитрих домашніх процедур – масок або лосьонів домашнього приготування.

Сметана маска — самий швидкий спосіб висвітлити шкіру. Нанесіть сметану на шкіру на 20 хвилин: молочная кислота зробить свою справу без найменьшої шкоди для шкіри.

Лимонний лосьон — більш агресивний, але дієвий спосіб. Лимоним соком потрібно протерти обличчя та залишити на 10 хвилин, після цього змити холодною водою і нанести на шкіру зволожуючий крем.

Медова маска — справжній рятівник для сухої та чутливої шкіри. З допомогою щоденних медових масок, одночасно можливо висвітлити та оздоровити шкіру. Перед вживанням розігріти мед та теплим нанести на шкіру на 15 хвилин.

Кардинальні процедури по висвітленню шкіри ( глибокий хімічний пілінг , лазерна шліфовка) можливі тільки в осінньо-зимовий період, максимальний строк — середина березня.

Весною та влітку висвітлити веснянки можливо з допомогою процедур м’якого пілінгу з використанням мигдалевої, молочної, та яблучної кислот.

А найкраще наслідувати приклад багатьх світових знаменитостей,які вважають свої веснянки родзинкою.