Масаж обличчя

Масаж обличчя

Дивно, але факт: якщо організму дати просто розслабитися, він сам допоможе вирішити половину проблем. Масажі обличчя поєднують в собі безліч технік м'язового розслаблення, і безліч дрібних м'язових розминок. Їх так багато і вони такі різноманітні, що майстер може провести сеанс масажу обличчя, не повторивши жодної техніки. Будь-який вплив на шкіру розмірено і дозовано.

Моделюючий масаж обличчя, шиї і декольте

У цьому масажі косметолог виступає в ролі скульптора, якому під силу відтворити природний овал обличчя і повернути молодість шкірі. Процедура викликає приємні емоції, приносить релаксацію, відновлює відчуття і сприйняття шкіри.

Ефект:

• Моделювання контурів обличчя;

• Підвищення еластичності і пружності шкіри;

• Зволоження глибоких шарів шкіри, поліпшення кольору обличчя;

• Омолодження зони декольте і шиї, відчуття підтягнутості і компактності обличчя плюс прекрасне загальне самопочуття.

Голлівудський ліфтинг

Техніка масажу ексклюзивна і створена на основі стародавніх аюрведичних і полінезійських технік. Відчуття під час процедури, ритм музики і рухів, натуральні Аромакомпозиції здатні здивувати! Свічка для масажу, яка використовується під час процедури перетворює її в екзотичний ритуал. Олія, яка тане під час горіння свічки, має ніжну консистенцію і приємний натуральний аромат, містить олію ши, олію какао або олію виноградної кісточки. Завдяки цій техніці масажу обличчя стають не лише молодими і красивими, але щасливими!

Іспанська енергійний масаж

Курс даного масажу дозволяє зняти набряклість обличчя, зменшити глибину зморшок, добре зволожити шкіру і вивести з неї токсини, в результаті чого поліпшується колір обличчя. Після процедури не покидає відчуття бадьорості, а використання Шиацу надає терапевтичного ефекту.

Традиційний балінезійський масаж обличчя

Використовується в екзотичному ритуалі «Принцеса Балі». Традиційний балійский ритуал, який передував весіллю принцеси. Обличчя першої нареченої на Балі світилося свіжістю і чистотою. Під час процедури проводиться глибоке зволоження і освітлення шкіри обличчя.

 

Пройти сеанси масажу в м. Чернівці ви зможете в центрі естетичної медицини та косметології "КосМед"