Перманентний татуаж обличчя

Перманентний макіяж – гарно, ефектно і зручно!

Перманентний макіяж або татуаж - це неглибоке косметичне татуювання, яке робиться за допомогою натуральних гіпоалергенних фарбників. На відміну від звичайного татуювання (де фарбники синтетичні), у цьому випадку голка проколює шкіру не так глибоко, лише на 1 міліметр, і з часом фарба зникає, не залишаючи слідів, а взагалі стійкий макіяж тримається від 1 - 6 років.
Процедура ця не болісна, тому що проводиться під анестезією за допомогою гелів та кремів, а процес загоєння триває приблизно тиждень. Як правило, для найкращого результату через 3-4 тижні потрібна повторна процедура для деякої корекції кольору та для того, щоб побачити реакцію шкіри.
За допомогою процедури татуажу, яка триває від 60 хвилин до 2-ох години за один „об’єкт”, можна зробити губи яскравими, природно підкреслити брови, підвести очі, створюючи іллюзію більш густих вій та навіть підмалювати собі родинку .
А ще перманентний макіяж - це ідеальний варіант саме для тих жінок, котрі страждають на алергію, адже її може викликати навіть звичайна декоративна косметика. Інша група - дами, „котрим за”.  Не секрет, що з віком риси обличчя втрачають свою чіткість і, таким чином, створюється ефект стомленості. Це також можна виправити завдяки правильному татуажу – підкорегувати зовнішні куточки очей чи губ, що опустилися.
Процедура татуажу виповнюється за допомогою спеціального цифрового обладнання, стерильними, одноразовими, голками компанії MEI-CHA International американського виробництва, також використовуються натуральні, гіпоалергенні, високоякісні пігменти лінії Micro Colors компанії MEI-CHA International. Новинкою при нанесенні татуажа є спеціальні місцеві анестетики нового покоління від MEI-CHA створені на основі сильнодіючих анестезуючих компонентів які мінімізують неприємні відчуття під час процедури.

Мікродерматопігментація (татуаж) на обличчі

 

Пройти процедуру татуажу в м. Чернівці ви зможете в центрі естетичної медицини та косметології "КосМед"