Пластика контурна

Пластика контурна

Контурна пластика в нашому центрі може бути виконана «магічною» голкою, що забезпечить вам ультракороткий відновний період, мінімальну травматизацію і безпеку.
 
Контурна пластика - це ін'єкційна методика усунення зморшок і корекції контурів обличчя, губ, носа, заснована на заповненні підшкірного шару спеціальними препаратами (філлерами).
 
Контурна пластика користується досить великим попитом. Разом з високою ефективністю і низькою травматичністю - вона користується заслуженою любов'ю з боку пацієнтів. Відновлювальний період дуже короткий, що дозволяє пацієнтові не уникати соціуму і не змінювати звичний спосіб життя.
 
Сучасна контурна пластика повинна здійснюватись біодеградуючими філлерами. Це пов'язано з безпекою для організму (алергічні реакції, міграція компонентів філлера в інші органи і тканини, освіти гранульом в місцях введення філлера) і можливістю в перспективі корегувати з часом мінливі форми обличчя.
 
У нашому центрі ви можете виконати контурну пластику біодеградуючими препаратами 2 основних груп:
 
1.Препарати гіалуронової кислоти.
Це на сьогоднішній день найбезпечніші препарати для контурної пластики. Основним компонентом є природний мукополісахарид сполучної тканини людини - гіалуронова кислота. На ринку існує безліч таких філлерів, однак ми використовуємо найнадійніші і авторитетні Restylane®, Teosyal®, Juvederm®. Термін дії філлерів гіалуронової кислоти до 1 року.
 
2.Препарати гідроксиапатиту кальцію. Ми використовуємо філер Radiesse®. Це унікальний філлер для безопераціонного ліфтига, що забезпечує тривалий результат до 2 років.
Кожен з цих філлерів має свою анатомічну доцільність і свої особливості. Фахівці нашого центру допоможуть вибрати вам оптимальний філлер для вирішення ваших проблем.
За допомогою філлерів можна змінити форму губ і носа, усунути носогубні зморшки і зморшки міжбрів'я, надати області скул, носослізній борозні молодий і привабливий вид. Таким чином, наш косметолог, як «скульптор» змінює ваше обличчя і його нові форми та зовнішній вигляд додадуть вам впевненості в собі, змусять забути вас про ваш вік.