Ботокс, Диспорт (Токсин ботулінічний)

Токсин ботулінічний

Ботокс (а також Диспорт) – препарати на основі ботулінічного токсину типу А (очищений та ослаблений нейротоксин ботулізму),який виробляється мікроорганізмом Clostridium Botulinum в процесі життєдіяльності.
Ботулотоксин - А (Ботокс, Диспорт) - вводиться внутрішньом’язово. Це призводить до блокади нервових закінчень,імпульси від головного мозку не доходять до м’язів ,тому вони перестають скорочуватись. При цьому відсутня м’язова атрофія, так як зберігається кровопостачання і поступово відновлюється іннервація. Відновлення нервово - м’язової провідності настає через 4-6 місяців.
"Ботокс" –американський препарат фірми Allergan, "Диспорт" – виробляється французською компанією Beaufour Ipsen International.
Вибір препарата - це рішення спеціаліста, який врахує особливості вашого організму.
Препарати ботулотоксину призначені для корекції мімічних зморшок в верхній частині обличчя. Ботокс (Диспорт) призначені для зменшення підвищеної активності м’язів, яка характерна для людей молодого віку .В зрілому віці причина утворення зморшок інша, тому ін’єкціями цих препаратів важко кардинально змінити ситуацію.
Також ботулотоксин - А (ботокс або диспорт) використовується для боротьби з підвищеним потовиділенням (гіпергідроз)  – він блокує передачу нервових імпульсів до потових залоз.
Тривалість ефекту від дії препаратів в середньому триває від 4 до 6 міс., а також в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Отримати ін’єкцію ботоксу в м. Чернівці  Ви зможете з допомогою спеціалістів центру естетичної медицини та косметології "КосМед".