Вугрева хвороба

Лікування вугрової хвороби
Вугрова хвороба (вугрі, акне) – це запальне захворювання сальних залоз. Найчастіше хвороба розвивається у молодому віці. Саме тоді сальні залози починають посилено виробляти жир, який не може виділитись назовні через закупорювання вивідного протоку відмерлими клітинами рогового шару епідермісу. У результаті сама сальна залоза збільшується у розмірах, а її стінки витончуються і розриваються. При цьому з'являються елементи з гнійним вмістом, які, при вираженому запаленні, можуть залишати на шкірі рубці. Несвоєчасне або невірно призначене лікування призводить до утворення на місці вугрових висипів атрофічних або гіпертрофічних рубців.
Лікування необхідне вже на стадії формування так званих «комедонів» – чорних крапок у розширених устях сальних залоз, або «міліумів» – білих просоподібних підшкірних вузликів.
Лікування вугрової хвороби досить складне і повинне бути комплексним. У деяких випадках необхідні консультації гінеколога, гастроентеролога, ендокринолога. У будь-якому разі, необхідна допомога досвідченого спеціаліста.
У нашому центрі для лікування і запобігання ускладнень вугрової хвороби застосовують різні програми: комплексна інструментальна чистка шкіри, хімічні та рослинні пілінги, озонотерапія ,мезотерапія , рекомендації по догляду за шкірою у домашніх умовах тощо.
У будь-якому випадку, варто пам'ятати: простіше попередити наслідки, ніж лікувати саму хворобу. І головне – не займатися самолікуванням!

Вугрева хвороба