Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – це технологія видалення волосся, яку багато фахівців вважають найбільш дієвою на сьогоднішній день.
Основний принцип лазерної епіляції полягає в тому, що промінь лазера проникає у шкіру на певну глибину і руйнує волосяну цибулину. Ефект гальмування росту волосся проявляється вже після першої процедури, а для досягнення ефекту гладенької шкіри потрібно провести від 6 до 10 процедур.
Переваги лазерної епіляції полягають в тому, що це швидка і безпечна процедура. Лазерну епіляцію можна робити в зоні бікіні, під пахвами. Це відмінний спосіб боротьби з фолікулітом і вростаючим волоссям. Даний метод забезпечує стійкий ефект видалення небажаного волосся. Для досягнення високої результативності видалення небажаного волосся назавжди необхідне проведення декількох сеансів лазерної епіляції. Це пов'язано з тим, що лазер впливає лише на волосся, що знаходяться в активній фазі росту (анагені). Для різних ділянок тіла частка активно зростаючого волосся може становити 30-60%.
В залежності від кольору і товщини волосся, кольору шкіри, оброблюваної зони, гормонального фону та інших фізіологічних особливостей пацієнтів, для видалення всього небажаного волосся потрібно від 6 до 10 процедур. Якщо гормональний фон порушений, колір волосся досить світлий, а шкіра темна – кількість сеансів може зрости.
Чи болюча процедура лазерної епіляції?
У кожної людини є свій “поріг чутливості”. Ваші відчуття залежатимуть від того, якою є потужність охолодження головки лазера, а також від місця, на якому проводиться процедура. Найчутливішою є зона бікіні та верхньої губи. Свої відчуття пацієнти описують від “нічого не відчуваю” до “легкого короткочасного поколювання”.
Чому не можна видалити все волосся за одну процедуру лазерної епіляції?
За один раз волосся можна видалити тільки за допомогою рентгенівського опромінення, яке діє, в основному, на молоді клітини. Лазерна ж епіляція діє тільки на ті волосинки, які знаходяться в активній фазі росту (анагені). Ті ж волосинки, що знаходяться у фазах спокою та випадіння, є нечутливими до дії світлового променя, і тому необхідно провести декілька процедур, щоби “спіймати” їх усіх, коли вони тільки починають рости.
Чи є пацієнти, яким лазер не допоможе?
Звичайно ж є. Лазер не впливає на біле та сиве волосся, бо в ньому відсутній пігмент меланіну, який є своєрідною “мішенню”, що поглинає лазерну енергію. Також якщо надмірне оволосіння викликане гормональними проблемами, які не будуть лікуватися, то немає гарантії, що через декілька років інші волосинки не будуть перероджуватися зі світлих пушкових на темні та загрубілі.

Mediostar XT

Повний курс лазерної епіляції в м. Чернівці ви зможете пройти в центрі естетичної медицини та косметології "КосМед"

Питання - відповіді стосовно процедури "Лазерна епіляція":

П.: Чи можливо видалити волосся за допомогою лазерної епіляції назавжди?
В.: Так, за допомогою лазерної епіляції, дійсно можливо видалити небажане волосся назавжди, але з урахуванням, що пацієнт пройде повний курс і буде здійснювати підтримуючі процедури 1 раз в 1-2 роки.

П.: Скільки потрібно процедур лазерної епіляції для того, щоб волосся назавжди перестали рости?

В.: Кількість процедур залежить від місця епіляції і природного рівня Ваших андрогенів (чоловічих статевих гормонів). Звичайно потрібно від 6 до 12 процедур.

П.: Чому не можна видалити волосся за одну процедуру?

В.: Лазерна епіляція впливає лише на те волосся, яке знаходиться в активній фазі росту.Ті волосинки, що знаходяться в неактивних фазах, повинні перейти в активний стан, та прорости, і тільки тоді лазер зможе на них подіяти. Враховуючи різну фазу всього волосся на тілі людини, обирається методика проведення процедур, та інтервал часу між процедурами.

П.: Чи існують побічні ефекти від лазерної епіляції ?

В.: При правильному виборі режиму роботи лазера і дотриманні пацієнтом всіх приписів, ускладнень бути не повинно.

П.: Чи всім допомагає лазерна епіляція?

В.: Ні. Лазер не може видалити дуже світле та сиве волосся, оскільки в ньому відсутні клітини-мішені, що містять меланін і здатні поглинути лазерну енергію.

П.: З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

В.:Обов’язкова умова для досягнення гарного результату від курсу процедур лазерної епіляції – це стабільність гормонального фону людини. Тому лазерна епіляція робиться тільки з пубертатного віку (13-14 років). Взагалі, на практиці лікарі відзначають низьку ефективність процедур у період зміни гормонального фону, тому багатьом підліткам рекомендується трохи почекати, адже будь-які гормональні зміни впливають на ріст волосся на тілі. І хоча нестабільний гормональний фон не є протипоказанням до процедури лазерної епіляції, важливо розуміти, що ефект від таких сеансів може бути менш стійким.

П.: Чи болюча лазерна епіляція?

В.:Ваші відчуття залежать від Вашої індивідуальної чутливості.

П.: Чи допомагає лазерна епіляція при вростанні волосся ?

В.:Так, це найбільш ефективний метод лікування врослого волосся. Лазерна епіляція також високоефективна у пацієнтів, які страждають подразненням шкіри після будь-яких впливів.