Радіочастотна терапія (RF)

Ми застосовуємо апарат для радіочастотної (РЧ) терапії Reaction ™, який з'єднує технологію Сore ™ (біполярна частотна концентрація оптимізованої РЧ енергії) з вакуумною обробкою шкіри. Видимі результати відзначені після першої процедури - курс лікування складається з 6 процедур.

 
altПринцип радіочастотної (РЧ) терапії:
Принцип радіочастотного ліфтингу заснований на контактному впливі високочастотного електричного поля з метою контрольованого прогріву дерми і підшкірно-жирової клітковини. В результаті створюється певний температурний режим, що дає різкий поштовх для розвитку фібробластів (основних клітин шкіри). На відміну від інших теплових методик (лазери, джерела інфрачервоного випромінювання) епідерміс в цьому випадку відіграє роль електроконденсаторів і нагрівається тільки за рахунок контактного теплообміну з дермою, а м'язова тканина взагалі не нагрівається.
 
Показання:
Обличчя - Виражене омолодження шкіри, чітка окресленість овалу обличчя, згладжування зморшок, носогубних складок, створення «відкритого погляду», підняття брів.
Тіло - Зменшення контурів тіла, лікування целюліту, підтяжка сідниць, зменшення нависання над колінами, зміцнення стегон, плечей, зменшення об'єму талії і стегон до 6-7 см, зміцнення шкіри, підвищення її еластичності, щільності.
 
 
Переваги радіочастотної (РЧ) терапії:
Безпека (локальний, прицільний вплив на проблемну зону завдяки розташуванню двох активних електродів в одній рукоятці, отже, утворення локального радіохвильового поля тільки в зоні між електродами)
Можливість виконання 2-х естетичних технологій - ліфтингу і ліполізу.
Можливість роботи по обличчю і по тілу.
Можливість виконувати процедури на делікатних зонах (шия, декольте, внутрішня поверхня плеча і стегон)
 
 

Відсутність реабілітаційного періоду (процедура «обідньої перерви)
Безболісність процедур
Можливість одночасного впливу на всі шари шкіри і підшкірно-жирової клітковини, завдяки запатентованій CORE-технології.
Видимий ефект після першої процедури у вигляді щільної шкіри.
Можливість для пацієнта вирішити проблеми розпливчастого нечіткого овалу обличчя, «другого підборіддя», глибоких носогубних складок, опущення брів, «гусячих» лапок, зморшок в області чола, в'ялою шкірі на шиї і декольте, межгрудной складці, дрябой внутрішньої поверхні плеча, постарілої шкірі кистей, целюліту на животі, сідницях, стегнах, зони «галіфе». А також зменшити жирові відкладення в області фланки, «поясі Венери», спині, комірцевої зоні, в зоні стегон (в тому числі і внутрішньої поверхні стегна), колін, гомілок.

 
Можливості радіочастотної (РЧ) терапії:
Завдяки вираженому омолоджуючому ефекту відстрочити час хірургічної корекції
Можливість досягти стану шкіри «молодого типу» (щільною, еластичною, підтягнутою, зі згладженим рельєфом зморшок і складок)
Можливість збереження ефекту протягом 1,5-2 років
Можливість зменшення контурів тіла, проявів целюліту (у тому числі 3-й стадії) без хірургічної ліпосакції
 
 
Клінічні результати підтверджені даними гістологічних досліджень і вказують на значне збільшення вмісту колагену і еластину після курсу з шести процедур. Причому значне поліпшення спостерігається у всіх вікових групах, включаючи старшу вікову (від 65 років).
 
Обличчя до процедури радіочастотної (РЧ) терапії:
alt
Обличчя після процедури радіочастотної (РЧ) терапії:
alt
 
 
 
 
 
Область живота до процедури радіочастотної (РЧ) терапії:
alt
 
Область живота після процедури радіочастотної (РЧ) терапії:
alt
 
 
 
Область руки до процедури радіочастотної (РЧ) терапії:
alt
 
Область руки після процедури радіочастотної (РЧ) терапії:
alt

Повний курс радіочастотної (РЧ) терапії в Чернівцях ви зможете пройти з допомогою спеціалістів центру естетичної медицини та косметології «КосМед».