КосМед - косметологія в Чернівцях

Наш косметологічний центр «КосМед» почав свою роботу в галузі косметології в 2002 році в місті Чернівці. За цей час ми освоїли багато нових методик і впровадили свої авторські розробки.

Свій професійний рівень ми підвищуємо, відвідуючи не лише конгреси і семінари, що проходять в Україні, а й за кордоном (у таких країнах, як Франція, Швеція, Монако).

Для контурної пластики, біоревіталізації, біоармування ми використовуємо два відомих бренда стабілізованої гіалуронової кислоти Juvederm® і Restylane®, котрі мають найвищий профіль безпеки, при цьому залишаються найбільш ефективними препаратами для корекції зморшок і омолодження. Спеціаліст нашого центру є сертифікованим тренером в Україні та Росії щодо введення препаратів групи Restylane®. Ми освоїли й ефективно виконуємо корекції параорбітальної і носослізної зон, що є технічно дуже складною, однак незамінною для зовнішнього вигляду, маніпуляцією.

Ми також можемо запропонувати інтимну контурну пластику препаратами стабілізованої гіалуронової кислоти. Звуження входу в піхву, збільшення точки G, корекція великих статевих губ. Короткий реабілітаційний період і швидке повернення до звичного сексуального життя з абсолютно новими враженнями визначають популярність цих процедур.

Ботулінічні токсини Диспорт® і Ботокс® незмінно вважаються процедурою вибору за їх малу інвазивність і дуже короткий реабілітаційний період. Наш центр лідирує за кількістю виконаних процедур ботулінічного токсину в Західному регіоні України. Незмінно високу довіру наших пацієнтів забезпечено тим, що ми ніколи не зберігаємо відкритий флакон більше 8 годин, використовуємо наш багатий досвід у поєднанні з найсучаснішими методиками введення, виконуємо в разі потреби безкоштовну корекцію, раціонально підходимо до вибору дози. Все це дозволяє препарату ботулінічного токсину, як можна довше надавати необхідний Вам ефект.

Методика плазмоліфтинга отримала нове життя після того, як були визначені цілющі властивості клітин крові - тромбоцитів. Ми ефективно відокремлюємо тромбоцити від інших клітин крові, вводячи їх в втомлену, що потьмяніла шкіру обличчя, шиї або декольте. Фахівці нашого косметологічного центру спробували зробити цю процедуру доступною, а сам принцип методики робить її абсолютно безпечною для пацієнта.

Озонотерапія, також як і попередній метод зважаючи на свою біологічну сумісність, достатньо безпечний, а показання до застосування широкі. Ми використовуємо, як правило, підшкірне введення озоно-кисневої суміші заданої концентрації з метою корекції зморшок, лікування гнійно-запальних елементів шкіри, руйнування жирових клітин. Поряд з озонотерапією застосовуємо карбоксітерапію. Вуглекислий газ, так само як і озоно-киснева суміш, вводиться підшкірно, надаючи омолоджуючу і тонізуючу дію в місцях введення.

Масажі обличчя і тіла, обгортання, скрабування, пілінги - різноманіття методик, грамотні і підготовлені фахівці, - все це дозволяє Вам зануритися в світ релаксації з неодмінним омолоджуючим і оздоровляючим ефектом.

Методика, виконуваного нами глибокого очищення обличчя, по праву вважається нашою авторською і гарантує пацієнтові високу ефективність з мінімальною травматичністю, що безсумнівно призводить до швидкого повернення до звичайної соціального життя.

Апаратні методики дозволяють нам надати нашим пацієнтам весь спектр сучасних послуг. Це і SMAS-ліфтинг, і фракційне лазерне омолодження за допомогою апарату американського виробництва Fraxel®, і радіохвильової ліфтинг, і лазерна епіляція доданими лазером, і міостимуляція. Останнім часом, попит на видалення волосся в небажаних місцях постійно зростає. І тільки лазерні методики демонструють високу ефективність і безпеку.

Склеротерапія судин нижніх кінцівок дозволяє нашим пацієнтам отримати красиві і здорові ноги. Виконуємо видалення судин до 2 мм в діаметрі, що чудово поєднується з хірургічним видаленням великих вен, забезпечуючи максимальний естетичний результат.

Перманентний макіяж обличчя продовжує залишатися досить популярною і часто виконуваною процедурою. Брови, стрілки на повіках, контур губ, нанесені умілими руками нашого фахівця, дозволяють сучасній жінці завжди бути впевненою у своєму зовнішньому вигляді, навіть в екстремальних умовах. Намальовані волосковою методикою брови, зберігають свою природність і натуральність.

Воскова епіляція, манікюр, апаратний педикюр - всі ці процедури виконуються у нас не тільки з високою професійною майстерністю, а й з дотриманням всіх медичних санітарно-гігієнічних вимог.

Величезний досвід корекції рубців, розтяжок, лікування вугрового висипу різних ступенів тяжкості та її ускладнень дозволили нам вирішувати найскладніші проблеми наших пацієнтів, дозволяючи їм отримувати всі звичні радості активного соціального життя.

У нашому косметологічному центрі «КосМед» ми завжди намагаємося знайти прийнятні і компромісні рішення для кожного нашого пацієнта, проявити максимум уваги, зберігши при цьому лікарську таємницю, виконати заплановану процедуру на високому професійному рівні, задовольнивши при цьому бажання клієнта, у нас ви зможете отримати повний спектр послуг косметолога в Чернівцях. Ви можете познайомитися з співробітниками «КосМед» і їх професійною підготовкою на головній сторінці сайту www.kosmed.com.ua або зателефонувавши за телефонами +38 (0372) 585136, +380 (066) 1241771, або відвідавши нас за адресою м.Чернівці, проспект Незалежності 42, Центр естетичної медицини «КосМед». У соціальних мережах Ви можете «online» поспілкуватися з будь-яким з обраних Вами співробітників. Ми завжди раді спілкуванню з Вами!