Тату. Порада - не заради фешену, а для душі

Наважитись на набиття тату – справа серйозна й осмислена, та й адреналіну містить у собі кількість не маленьку. До цього рішення підготуватися гарненько не завадить, адже таке бажання – поклик душі й власного естетичного смаку. Хоча на сьогоднішнє 21 століття припадає безліч всіляких мотивацій, щоб прикрасити тіло обраною наколкою. Але все одно, у це бажання необхідно вкладати сенс. Здавалось би, людина повинна орієнтуватися, який “одяг” вона із задоволенням би носила впродовж всього свого життя. Але зі своєї, хоч й не дуже великої, практики у даній сфері я встигла зробити висновок, що лише одиниці людей знають чого вони справді хочуть й відносяться до справи відповідально. Більшість звикли ділити бажання з власною невпевненістю, а деяким зовсім невідомі свої ж власні уподобання.

Одна справа – порадити людині, підказати, або ж, враховуючи власний досвід та набуті знання, підштовхнути до розумного рішення. Не ставте за мету знайомим повихвалятися, друзям показати та й всьому світу намагатись повідомити, на який подвиг ви зважилися. Мені кілька разів траплялись такі люди, які звертались  з проханням зробити будь-що, і жоден нюанс їх не хвилював.

Необхідно усвідомлювати своє рішення. Зробити татуювання – важливий крок. Роблячи наколку, не керуйтесь тим, що це верхівка гори “фешену” або для “галочки”. Цю справу варто робити прикладаючи розум, слухаючи серце та тільки для себе.


Татуювання - мистецтво 21 століття

Що ж таке тату? Це штучне порушення цілісності шкірного покриву за допомогою колючих інструментів і подальше введення в шкіру фарбувальних речовин з 

метою отримання стійких, малюнків, які не змиваються. Коли з’явилися татуювання сказати важко, але відомо, що найдавніші татуювання були знайдені в розкопках єгипетських пірамід. Незважаючи на те, що муміям близько чотирьох тисяч років, малюнки на їх шкірі добре розпізнаються. Однак з’явилося мистецтво татуювання набагато раніше – ще при первісному ладі. Тату було не тільки прикрасою, але й знаком племені, роду, тотема, указувала соціальну приналежність її власника, а крім того, наділялася певною магічною силою. В Європу татуювання привіз Джеймс Кук, який був мореплавцем. Він подорожував до берегів Океанії та Австралії, звідки привіз аборигена, тіло якого було повністю розмальоване дивними зображеннями. Кук повідомив, що цей звичай широко розповсюджений на Таїті і називається місцевою мовою TATOO (відta – картинка і atu – дух).