Догляд за сухою шкірою обличчя

Суха шкіра на обличчі - дуже поширене явище серед багатьох дівчат. З одного боку, в молодості, ця шкіра виглядає дуже красиво, на ній не виникають прищі, маленькі пори, і немає зморшок. Здавалося б, про таку шкірі будуть мріяти всі дівчата. Однак, є деякі труднощі, пов'язані з доглядом за таким типом шкіри.

Перш за все, виділимо що не варто робити з сухим типом шкіри:

Не рекомендуємо перед кожним виходом на вулицю вмиватися;

Не варто захоплюватись з косметичними процедурами, для яких використовують спирт або пудру. Оскільки ці речовини будуть ще сильніше підсушувати шкіру;

Також, краще відмовитися від скрабів і пілінгів, і скраб-масок.

Для очищення сухої шкіри необхідно використовувати воду кімнатної, або прохолодної температури. Але ні в якому разі не холодну, або гарячу - вони звужують і розширюють судини відповідно. Можна скористатися спеціальними очисними пінками, які роблять з натуральних компонентів. Тоді ваша шкіра буде підживлюватися вологою. Для тонізації шкіри, найкраще підійдуть безспиртові тоніки.

У плані підживлення шкіри вологою - відмінно підійдуть жирні креми. Вони будуть вносити невелику частину вологи, яка засвоюється шкірою. Буде добре, якщо такі креми будуть з натуральними добавками - вітамінами, різними маслами.

Зверніть увагу, що при правильному догляді за сухою шкірою - тільки денних прцоедур недостатньо. Необхідно за кілька годин до сну наносити крем на обличчя.

Якщо дотримуватися цих простих порад - ваша шкіра буде виглядати красиво і доглянуто, в будь-який час року.

Якщо ж вас цікавлять процедури, які можуть допомогти вам в конкретно вашому випадку - рекомендуємо відвідати розділ послуг на нашому сайті.