Засмагання. Його переваги і недоліки

Багато хто з нас любить літо, за його тепле сонце, гарну погоду, можливість відпочити і засмагнути. Однак загар можна отримати не тільки перебуваючи під сонцем. Зараз ми виділимо переваги і недоліки основних видів отримання засмаги.

Почнемо з звичного всім засмагання під сонцем. Якщо обмежити перебування під відкритим сонцем, і формувати засмагу протягом деякого часу, то можна домогтися пристойних результатів. Перевагами цього способу є: природний вигляд засмаги, позитивний вплив на кількість білків і ферментів в шкірі, виробляє корисний вітамін Д, підтримує імунітет. Недоліки теж є, серед них: збільшує шанс отримати рак грудей або шкіри, при тривалих сеансах засмагання може викликати старіння шкіри, ризик отримання сонячного удару.

Крім засмаги природним способом, існує загар під штучними лампами. Так званий «солярій», може бути в деяких випадках більш доречний. Серед його плюсів варто відзначити: загар можна отримати в будь-який час року, процедури швидкі і відносно дешеві, ніяк не впливає на еластичність шкіри. Як і у першого способу, солярій має недоліки: через свій принцип дії солярій підходить не для всіх, викликає старіння шкіри, підвищує ймовірність розвитку меланоми.

Також, існує спосіб «забарвлення» шкіри, для отримання ефекту засмаги. Для цього фахівець наносить спеціальний лосьйон, який надає шкірі бронзовато забарвлення. Перевагами цього способу є: безпека для людей з проблемами шкіри, виробляє на шкіру омолоджуючий ефект, не залишає слідів на одязі, перед процедурою робиться пілінг шкіри. Недоліки теж є, і до них можна віднести: пристойну вартість, при нетривалості ефекту, не можна зробити самому, не захищає від УФ-променів.

Як бачите - способів отримати засмагу в наш час багато. Який спосіб вам більше підходить - залежить від багатьох показників, в тому числі: пори року, стану шкіри, розміру бюджету, швидкості бажаного результату, і багато іншого.

Якщо ж вас цікавлять процедури, які можуть допомогти вам в конкретно вашому випадку - рекомендуємо відвідати розділ послуг на нашому сайті.