Натуральні масла в косметології

Багато жінок використовують дорогі і якісні засоби в косметології, особливо коли справа стосується живлення і чищення шкіри. Однак мало хто знає, що природа сама підготувала для прекрасної статі хороший замінник дорогим препаратам. Як ви зрозуміли, сьогодні мова піде про натуральні олії, їх застосування, ефект на шкіру, і багато іншого.

Зараз широко продаються косметичні масла, які спеціально готують методом холодного віджиму з зерна, кісточок, горіхів. Завдяки їх використанню, ви можете забезпечити свою шкіру вітамінами, мінералами, білками, кислотами, вуглеводами. Завдяки цьому, сповільнюється процес старіння шкіри.

Оливкова олія - ​​дуже широко застосоване масло в косметології, завдяки своїм властивостям розгладжувати зморшки, зволожувати і живити шкіру. Переважно, використовують оливкову олію під час процесу зняття макіяжу, попередньо розігрівши його на водяній бані. Також, його можна застосовувати для розгладження зморшок в районі очей.

Популярним в косметології можна вважати масло з виноградних кісточок. Рекомендується його застосовувати для нормальної і жирної шкіри. Використовують при догляді за ламким волоссям. Також, виноградне масло радять використовувати після вмивання із застосуванням сухого мила. Просто нанесіть тонкий шар на необхідну ділянку шкіри, і м'якими рухами розітріть по всій поверхні.

Не менш відоме - мигдальне масло. Його широко застосовують для полегшення наслідків подразнень шкіри. Завдяки цьому, масло підходить для будь-якого типу шкіри, і його можна застосовувати навіть при догляді за немовлятами. Масло дуже багате мінералами, і вітаміном В, тому його часто використовують в якості компонента масажних кремів і кремів для рук.

Ми перерахували широко використовувані типи масел в косметології, однак ви можете зустріти масла, не згадані в тексті. Головне звертати увагу на походження масла - якщо воно натуральне, то для догляду за шкірою воно ідеально підійде.

Якщо ж вас цікавлять процедури, які можуть допомогти вам в конкретно вашому випадку - рекомендуємо відвідати розділ послуг на нашому сайті.