Парафінові маски

Дуже відомою процедурою в косметології є накладання парафінової маски. Ця маска відома своїми особливостями, які дозволяють імітувати ефект сауни, відновлювати шкіру, покращують обмін речовин шкіри, і ще багато іншого.

Зазвичай рекомендують застосовувати таку маску для більшості типів шкіри, коли необхідно активізувати роботу потових залоз. Крім того, парафін відмінно справляється з подвійним підборіддям і набряком обличчя. Але у парафінових масок є протипоказання. До них можна віднести проблеми з серцево-судинною системою, астму, діабет і гіпертонію. До всього іншого, не рекомендується накладати таку маску при серйозних дефектах шкіри.

Існує кілька правил, яких слід дотримуватися, якщо ви хочете нанести собі парафінову маску самостійно. Однак ви повинні розуміти, що краще довіритися фахівцеві, ніж експериментувати з власною шкірою.

Перш за все, вам необхідно розігріти білий парафін. Для цього беріть приблизно 50 грам парафіну, і нагрівайте його на водяній бані до близько 55 градусів. Теплий парафін необхідно нанести на якусь підготовлену поверхню. Це може бути серветка, або клейонка з отворами для носа, рота, очей. Не варто проводити такі процедури частіше, ніж один раз на 2 дні. Крім того, повний курс становить 10-15 процедур, а тривалість одного підходу - 15 хвилин. Радимо проконсультуватися з косметологом, перед рішенням застосовувати таку процедуру. Також, вам знадобиться людина, яка допоможе нанести парафінову маску, адже це робиться в положенні лежачи. Перед нанесенням маски, необхідно очистити шкіру. Про те, як це правильно робити - ми розповімо в наступній статті. Ні в якому разі не умивайте і не наносьте крем на шкіру обличчя перед процедурою - це може викликати сильні опіки. Наносити маску необхідно тільки на витерту шкіру. Перед процедурою можна змастити спиртом жирну шкіру, а маслом - суху. Після цього, можна приступити до нанесення маски. Роблять це швидко, рівномірним шаром наносячи парафін на шкіру обличчя, уникаючи зон очей, носа і рота. Після затвердіння парафіну на нього кладуть вату і наносять ще один шар. Після проведення процедури слід змастити шкіру лосьйоном або кремом.

Якщо ж вас цікавлять процедури, які можуть допомогти вам в конкретно вашому випадку - рекомендуємо відвідати розділ послуг на нашому сайті.