Чистка шкіри обличчя

Незважаючи на велику кількість типів шкіри, будь-яка з них має потребу в чищенні і догляді. Але підхід до кожного типу повинен бути індивідуальним. Наприклад, жирну шкіру потрібно чистити як мінімум один раз на тиждень, тоді як суху - не частіше одного разу на місяць.

Давайте розберемося, які види чистки шкіри існують, виділяючи основні і популярні:

Механічне чищення шкіри. Ця чистка, як видно з назви, проводиться руками, без використання спеціальних пристосувань. Для початку, шкіру розігрівають (розпарюють), використовуючи спеціальні креми і гелі. Після чого, приступають до очищення пор пальцями. Процедура не найприємніша, і супроводжується невеликим болем. Після процедури наносять спеціальну стягуючу маску, яка робить пори меншими.

Вакуумна чистка шкіри. Така процедура за своїм принципом нічим не відрізняється від зазначеної вище. Єдина відмінність - під час вакуумної чистки застосовують спеціальне пристосування, яке під тиском витягує з пор всі пробки, жир і бруд.

Хімічна чистка шкіри. Цей спосіб відрізняється від перших двох тим, що в його основі лежать хімічні реакції. Для цього на обличчя наносять маску з гліколевою кислотою - вона відкриває пори. Після цього, збільшують концентрацію кислоти, і знову наносять маску. Вона розчиняє вміст закупорених пор, тим самим їх очищаючи. Закінчують процедуру заспокійливою маскою.

Ультразвукова чистка шкіри (пілінг). Його не рекомендують використовувати тим, у кого є смаглява шкіра, шкірні захворювання, запалення, та інші нюанси. Цей спосіб відрізняється високою якістю чищення. Крім того, він робить легкий масаж шкіри, розгладжує зморшки, позбавляє шкіру від шкідливих речовин.

Якщо ж вас цікавлять процедури, які можуть допомогти вам в конкретно вашому випадку - рекомендуємо відвідати розділ послуг на нашому сайті.