Використання меду в косметології

Напевно, кожен знає, що мед - дуже корисний продукт. Однак він корисний не тільки при безпосередньому вживанні його в їжу. Мед і його субпродукти широко використовують в косметології, при проведенні процедур. Давайте розбиратися, що ж такого корисного для шкіри в меді.

Як не дивно, мед є компонентом, який входить до складу дуже багатьох косметологічних засобів. Його активно додають в креми, маски, гелі, лосьйони та пінки. У більшості випадків мед використовують для запобігання появи зморшок, і в цілому - очищення шкіри. Якщо ви збираєтеся робити маски з медом в домашніх умовах, то в такому випадку використовуйте чистий мед, змішаний з іншими компонентами. Відмінною особливістю меду є те, що у нього мало протипоказань - його не рекомендують використовувати тільки при індивідуальній алергії, або при куперозі.

Для того щоб вибрати якісний мед при покупці, слід вдатися до елементарних знань хімії. Останнім часом продавці розбавляють мед різними добавками, тому слід перевіряти мед на якість. Для виявлення крохмалю в меді, досить крапнути йод - якщо колір зміниться на синюватий, то в ньому є добавки крохмалю. Крім того, для виявлення домішок в меді - розчиніть його у воді. Якщо розчин каламутний, але без осаду - мед чистий.

Якщо ж вас цікавлять процедури, які можуть допомогти вам в конкретно вашому випадку - рекомендуємо відвідати розділ послуг на нашому сайті.