Зневоднення шкіри

Сьогодні мова піде про дуже відому проблему - зневоднення шкіри. Чим небезпечна нестача вологи в шкірних покривах? Коли шкіра довгий час недостатньо підживлюється вологою, вона стає менш еластичною, тим самим послаблюються її здатності до регенерації. Це може привести до передчасної появи зморшок і глибоких складок на обличчі.

Серед усіх причин виникнення зневоднення шкіри можна виділити головні:

- Зловживання солярієм / засмагою;
- Перебування в сухому приміщенні;
- Незбалансований раціон;
- Тривале перебування під відкритим сонцем;
- Пересихання шкіри;
- Недостатнє споживання рідини;
- Біохімічні порушення в організмі;
- Часті стреси.

Як ви можете помітити, причин досить багато, і перераховані вище - лише основні з них. Ось кілька порад, що робити для нормалізації шкіри:

- Пийте багато води. Ви повинні пити близько 2л води в чистому вигляді щодня. Спочатку може бути досить важко, але постарайтеся поступово витіснити з споживання солодку газовану воду, замінюючи її чистою водою.
- Частіше приймайте ванну. З цим пунктом все просто, головне не забувайте використовувати спеціальні засоби для душа, які розм'якшують шкіру.
- Використовуйте зволожуючі косметологічні препарати. Якщо регулярно і правильно їх приймати, ви зможете домогтися гарного результату вже через невеликий час.
- Проходьте спеціальні косметологічні процедури, з нанесенням масок.

Ми рекомендуємо проконсультуватися з косметологом при виявленні у вас подібної проблеми. Пам'ятайте - самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

Якщо ж вас цікавлять процедури, які можуть допомогти вам в конкретно вашому випадку - рекомендуємо відвідати розділ послуг на нашому сайті.