Фотоомолодження BBL ™ від Sciton – ваша здорова і сяюча шкіра

BBL встановлює нові стандарти в лікуванні захворювань шкіри, пов’язаних зі старінням, акне, втратою пружності, небажаним волоссям і пошкодженням сонячними променями.
BBL є найпотужнішою в світі системою IPL (Intense Pulsed Light – інтенсивне імпульсне світло).
Світлова енергія, яку випромінює BBL, м’яко нагріває верхні шари шкіри. Тепло, що поглинається клітинами-мішенями, буде стимулювати регенерацію клітин шкіри. Цей процес відновить вашу шкіру до її природньої краси, роблячи її більш однорідною, гладкою, додасть здоровий і сяючий вигляд.
Покази:
• Веснянки і пігментні плями
• Розширені капіляри на обличчі і розацеа
• Акне
• В’яла, тьмяна шкіра

Forever Young BBL омолодження шкіри на генному рівні

Процедури Forever Young BBL омолоджують шкіру на генному рівні, роблячи клітини шкіри функціонально подібними молодим клітинам, згідно з дослідженнями вчених Стенфордського університету.
Пацієнтки виглядали на 9 років молодше одноліток, за результатами клінічного дослідження. У дослідженні брали участі жінки у віці від 35 до 80 років, які щорічно протягом 8 років робили фотоомолоджування курсом з 3 процедур, при цьому протягом всього періоду дослідження не робили інших лазерних процедур, пластичних операцій і корекції філлерамі.

Результати зараз – результати назавжди.

Вченими Стенфордського університету були проведені клінічні дослідження з вивченням генома клітин старіючої шкіри. Результати дослідження показали, що BBL може омолоджувати старіючі клітини, роблячи їх функціонально подібними молодим клітинам

Чому пацієнти віддають перевагу Forever Young BBL?

Крім позбавлення від ознак фотостаріння шкіри – пігментні плями, розширені судини, пацієнти відзначають біоревіталізуючий ефект, який “пробуджує шкіру” робить її більш стійкою до холоду, вітру і … косметикі, яка раніше викликала лущення. Процедура ідеально підходить пацієнтам, які бажають продовжити молодість шкіри не вдаючись до пластичної хірургії і інших радикальних процедур, без реабілітаційного періоду, щоб виглядати природньо, естетично і гармонійно.

Чому саме Sciton BBL дає такі результати?

Найпотужніша система BBL компанії Sciton, США (Сайтон) ювелірно дозує енергію, що дозволяє отримувати результати на потужностях в 2 рази менше існуючих аналогів в світі! Відповідно, і ризик побічних ефектів в 2 рази нижче аналогів. Завдяки цьому лікар може досягати результатів, де інші системи безсилі або викликають опіки без клінічних результатів.

Записатись на прийом

ГОДИНИ РОБОТИ

Пн – Пт 9.00 – 20.00
Субота 10.00-16.00
Неділя – вихідний

АДРЕСА

«Космед»
Проспект Незалежності 42/19
58005, м.Чернівці, Україна

Записатись на прийом