Фракційне лазерне омолодження вже довгий час популярно не тільки в Європі та США, але і в нашій країні.

Про лазер Fraxel

Фракційний фототермоліз Fraxel re: store DUAL допомагає боротися одночасно з безліччю проблем зовнішності. Процедура дає потужний омолоджуючий ефект, коригує такі дефекти шкіри як стрії, рубці і пігментація. В результаті пацієнт виглядає більш молодим і красивим, пори на обличчі зменшуються, шкіра стає сяючою і приємною на дотик.

Чому ж саме американський Fraxel re: store DUAL??? Адже на ринку існують безліч ербієвих лазерних фракційних апаратів від китайських до німецьких. Та центри косметології пропонують методику фракційного лазерного омолодження на цих апаратах.
Але тільки американський Fraxel re: store DUAL – це єдина та оригінальна технологія, що дозволяє поєднати класичний ербієвий лазер для роботи з дермою і туліїв для роботи з самим поверхневим шаром шкіри – епідермісом. Таке новаторське поєднання дозволяє, на відміну від безлічі інших лазерів для фракційного термолізу,  не порушувати   цілістность рогового шару епидерміса , що дозволяє після процедури зберегти захисні властивості шкіри. Немає необхідності в спеціальному догляді і немає ризику інфікування. Вот так виглядає зона декольте зразу після процедури

 Крім того Fraxel re: store DUAL – це єдина методика впливу на делікатні зони – декольте, шия, руки, зона навколо очей.

Омолодження делікатних зон лазером Fraxel

Це взагалі не під силу іншим лазерним апаратам.  Омолоджуйте свою шкіру, позбавляйтеся від пігментації і рубців безпечно тільки з Fraxel re: store DUAL. Не втрачайте час і гроші на недосконалі методики.

Лікування стійких форм вугривої хвороби, післявугревих пігментацій та рубців лазером Fraxel

Омолодження обличчя лазером Fraxel

 

Записатись на прийом

ГОДИНИ РОБОТИ

Пн – Пт 9.00 – 20.00
Субота 10.00-16.00
Неділя – вихідний

АДРЕСА

«Космед»
Проспект Незалежності 42/19
58005, м.Чернівці, Україна

Записатись на прийом